Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit illik mondani?

Mennyit illik mondani?

Figyelt kérdés

Nagyon megdicsért engemet a fönök kis cégnél, hogy milyen szépen feltakarítottam, órabérben nem egyeztünk meg, de viszont kéri hogy amjd pénteken megbeszéljük, addig gondoljam át mennyit szeretnék elkérni.

Szerintetek mennyit mondjak oránként 2000 fölött illik mondani ???



2022. okt. 10. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
persze simán 2500 ft
2022. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
3500 es nem kersz bejelentest.. takaritto melo igy megy , igy vagyok en is
2022. okt. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ez nem illem kérdése.
2022. okt. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy bejelent-e? Ha nem, simán mondhatsz 4000/órát
2022. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
2500
2022. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Takarító munka, teljes munkaidővel? Mert az meg sem közelíti a 2-3000-es órabért..
2022. okt. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

"3500 es nem kersz bejelentest.. takaritto melo igy megy , igy vagyok en is"


Tehát nem csak hogy nem tanultál, még feketén is dolgozol, bűnöző.

2022. okt. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Nem minden takarító aluliskolázott kedves 7-es.

Erre 2 érdekes példát is tudok mondani, akiket ismerek. :)


Egyiküket, amikor megismertem, kifejezetten meglepődtem. Sejtettem, nem tudatlan átlagos személy.


Perfektül beszél több nyelvet, kozmetikumok készítését kémiai szinten ismeri, a könyves polcai roskadoznak angol nyelvű komolyabb könyvektől.

Ő pl csak bevállalta pluszba az alkalmi takarítását egy lépcsőháznak, ahol időnként látva, olykor szóba eredve megismertem, majd elhívott magához.


Kedves, kérdező! Merj kérni, mert ha nem mersz azt kihasználja a munkát adó, mint sok más helyen.


Akárhol dolgoztam mindig mertem kérni, amikor kellett kiállni magamért s meg is kaptam, amit akartam.

A gyáva, hát mögött lapuló nép meg nem mert megmozdulni. Mai napig ugyanannyiért roskadnak. Leszámítva a "kötelező" emeléseket, azt megkapták.


Merj nagyot mondani és egyezkedni.

2022. okt. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

"Nem minden takarító aluliskolázott kedves 7-es.


Erre 2 érdekes példát is tudok mondani, akiket ismerek. :)


Egyiküket, amikor megismertem, kifejezetten meglepődtem. Sejtettem, nem tudatlan átlagos személy.


Perfektül beszél több nyelvet, kozmetikumok készítését kémiai szinten ismeri, a könyves polcai roskadoznak angol nyelvű komolyabb könyvektől.


Ő pl csak bevállalta pluszba az alkalmi takarítását egy lépcsőháznak, ahol időnként látva, olykor szóba eredve megismertem, majd elhívott magához."


A válaszom lényege a fekete munka volt, tehát ügyesen kiragadtad a lényeget, ja nem. Az idézett kommentelő is biztosan 5 nyelvet beszélő 3 diplomás takarító, aki egy mondatot nem ír le helyesen.

2022. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%

Nettó 1250-re jön ki az órabérem takarító/szobaasszonyként..:(

Most próbálkozom valami emelést kiharcolni, de a kedves főnökség nem hajlik arra, hogy egy forintot is adjon pluszba (kell a pénz a hibrid-autó fenntartására...).

Persze hónapok óta keresgélek más hasonló munkát, de 200-250 ezres havi fizetésnél sehol nem adnak erre többet. Még hogy 3000-es órabér...

(Ja, nem 8 általánosom van csak, de ez semmit nem számít.)

2022. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!