Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Esztergomi Suzuki gyárban...

Az Esztergomi Suzuki gyárban jelenleg 2022-ben milyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, jövő hét hétfőn kéne felutaznom teszt írásra és orvosi alkalmasságira.

Az érdekelne hogy mennyire jöhet ki a fizetés egy 25 év alatti SZJA mentes embernek 2-3 műszakban. Illetve milyenek az ott dolgozók az újakkal, kaja van e, és a szállás milyen?

Továbbá hogy a tesztet mennyire nehéz kötölteni, illetve mennyit számít az eredménye a felvételben? Mert hogy lessz mellette rendes beszélgetős állásinterjú is.

Maga a munka mennyire nehéz fizikailag?



2022. okt. 18. 17:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Inkább a Sanoh, Tyco, vagy pedig Kirchhoff mert jobban fizetnek. 300 felett!

Én nem voltam a Suzuki ban de volt nem is 1 aki egyetlen nap után eljött... Agyon szemétkedtek vele. Első nap a betanulás alatt hogy milyen béna meg ilyenek. Suzukiban a legprimitívebbek és durvábbak vannak.

2022. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nos,már itt vagyok pár napja, ott kezdődik hogy majdnem bele telik egy hétbe mire fölvesznek, minden féle hülye teszt írások, oktatások, magyarázások hogy milyen jó itt dolgozni...A munka amúgy nem tűnik vészesnek, holnap lessz a velem együtt érkezőknek és nekem az első munka napom, szóval majd kiderűl gyakorlatban milyen mert eddig csak szemlélhettük.


De viszont a szálló okádék nagyon. Primitív, balhés alkoholista emberekkel van tele, már a második napon meg is loptak (2 szál cigarettám tűnt el illetve bele ettek a kajámba). Rengeteg a roma is és nem a normális fajtából.Ha nem lenne ilyen rossz az anyagi helyzetem ielletve nem lenne olyan a családom amilyen már itt hagytam volna. Szóval ha valaki ide akar jönni az csak bejárósként tegye, a szállót senkinek semmilyen esetben nem tudom ajánlani.

2022. nov. 1. 10:22
 3/11 anonim válasza:
62%

Szerintem próbáld meg a kirchoffot, úgy hallottam hogy kultúráltabbak ott az emberek.

Benne vagyok mindenféle esztergomi állások csoportokban, meg komárom esztergom megyei állások csoportban, ott meg is írják az emberek a véleményüket némelyik gyárról, meg szállásról. Egy ismerősöm 340et keres a kirchoffban. Tokodra is van felvétel a Kienle Spiesshez, állítólag a munka nem rossz, és a szálló is igényesebb. Tyco is van 12 óráznak és jól keresnek. Ezek legtöbbje ingyenes szállással van. Én itt lakom Esztergomban, gyárban még nem dolgoztam erre.

2022. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
54%

Szia!

Érdekelne hogy mik lettek a tapasztalatok a suzukiba? Mert mi is párommal kb két hete mondtunk fel mostani munkahelyunkön, mert szja mentességgel is csak 240-250et keresünk. És mi is a suzuki ra gondoltunk.És érdekelnéne mi megy ott.

2022. nov. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Szia, ide semmimépp ne gyertek! Rabszolgahajcsár undorító cég, kihatják a beled, sok állásnál a régebbiek akiknek tanítaniuk kéne még piszkálnak is hogy megint le vagy maradva, miattad állunk stb. Engem szerencsére a kollégák nem csesztetnek, viszont a munka valami kegyetlen, brutális iramban kell dolgozni, kapkodsz össze vissza levegőt venni nincs időd...A szünetek rövidek és kb a fele letelik mire ki érsz a helyedről a pihenőbe, étkezőbe...


Ha szállássra jönnétek arra se tudok semmi jót mondani, engem már többször megloptak kajával és cigarettával, az ordibálások és balhék is minden naposak, tegnap pl verekedés is volt, sok az alkoholista, drogos, balhés arc.

2022. nov. 9. 11:43
 6/11 anonim válasza:
66%

Az durva.

Hát köszi, ide sem megyünk Azt hiszem. Pedig a csaj a telefonba elég szépeket tudott mesélni de inkább nem tapasztalom meg az igazságot.

Köszönjük a választ, és reméljük mielöbb találsz normálisabb munkahelyet!

2022. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Annyit még hozzá tennék hogy előző hónapban 6 munkanapom volt, ebből 1 szombati kötelező túlóra. És így is 13200 forintot fizettek előző havi munkabérként, amikor még erre a pár napra is a szerződésben rögzített összegek szerint kb 50 ezeret kellett volna kapjak. Komoly gondok vannak ennél a cégnél minden téren.
2022. nov. 10. 12:13
 8/11 anonim válasza:
54%
Szia! Még ott vagy a cégnél illetve a szálláson? Lenne pár kérdésem, ha lehet.
2022. dec. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Helló, szerencsére már nem, és neked sem javaslom, főleg ha a Livita Dortán keresztűl mennél oda. Ír nyugodtan privátban szívesen válaszolok a kérdéseidre.
2022. dec. 13. 17:37
 10/11 anonim válasza:
54%
Én kiváncsi lennék mik mentek abban a gyárban. Folyamatosan keresnek embert oda, ezért gondoltam valami nem stimmel ott…
2022. dec. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!