Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hollandia vagy Németországba...

Hollandia vagy Németországba költöznétek inkább és miért?

Figyelt kérdés
2022. okt. 22. 11:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Hollandia, laktam ott egy évet már
2022. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Egyertelmuen Hollandia, jobb fizuk, 30% ruling, sokkal jobban beszelik az angolt, sokkal kevesebb a migrans, osszessegeben egy jobb orszag.
2022. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
19%
hollandiában kevesebb a migráncs??
2022. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Németország, mert sokkal közelebb van, fél nap autóút, és mert valamennyire tudok németül, hollandul semennyire és nem is szeretném megtanulni.
2022. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
4, hollandiában az utolsó csöves is beszél angolul, amíg németkenél max a fiatalok
2022. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
5: ÉN nem beszélek annyira angolul, mint a hollandok.:) Nem is fogok, 3x annyit tanultam angolul, mint németül, így is fele annyira se tudok. Pedig jártam ösztöndíjjal a legdrágább anyanyelvi iskolába, stb.
2022. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
7%
Egyikbe sem. Egy ügyesebb ember Magyarországon is megkeresi a 3-4-5ezer Eurót és sokkal jobban él itt annyi pénzből, plusz még megvan az az előny is, hogy a saját országomban vagyok, nem valami idegen országban.
2022. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Hollandia mert ott barátságosabbak az emberek.

Szinte mindenki tud angolul és németül is akadnak.

Amikor szóba került, hogy gyalogoltam mindenki kölcsön szerette volna adni a tartalék bicaját pedig még csak 10 perce ismerkedtünk meg.


Németekkel két hétig tartott, hogy egyáltalán szóba álljanak velem pedig kollégák voltunk.

Az lett volna a munkánk, hogy beszéljünk de semmire sem reagáltak úgyhogy napi 8 órát néztünk farkasszemet.

Németül és angolul nem vették a lapot.

Végül találtam párat akik spanyolul és japánul hajlandóak voltak válaszolni de lehet csak a nyelvet akarták gyakorolni.

2022. okt. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
32%

#7 azon mi előny, hogy Európa egyik legnagyobb putrijában élsz?

Ráadásul IT-ban pl. anyagilag is jobban megéri kimenni, mint Magyarországról dolgozni.

2022. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
9: Mért, te hol élsz?
2022. okt. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!