Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék otthon végezhető...

Szeretnék otthon végezhető munkát végezni. Hol találhatnék ilyet?

Figyelt kérdés

Távmunka vagy bármilyen neten végezhető munka érdekel.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2008. jan. 3. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomóan hirdetnek, de ahol nem kérnek semmilyen szaktudást, ott általában át is verik az embert. Bármit is találsz, ha előre kérnek pénzt, akár csak 5 forintot, rögtön szakítsd meg a kapcsolatot, mert azok a cégek konkrétan az ilyen 5 forintokból élnek, és át fognak verni. Amellett hirdethetsz te is, apronet.hu-n, vagy az iwiwen, vagy akárhol, ahol hirdetést lehet feladni. Vagy keress a google-ban, írd be, hogy távmunka, aztán nézegesd az eredményt.
2008. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy fába vágtad a fejszédet! Én nagyjából egy éve keresek ilyen munkát! Ha találsz és nem átverés, megkérhetlek, hogy jelezd itt az oldalon? (Mondjuk feltehetnél egy kérdést, hogy ki keresett még ilyen munkát.)
2008. jan. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ÉN a GYES-em alatt kerestem ilyet. Nem akarlak elkeseríteni, de semmit se találtam. VAgy átverés, vagy olyan számítógépes ismereteket követeltek meg, aminek a közelében se vagyok.


Legyen neked több szerebcséd vele!!!

2008. jan. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én is csak rosszat hallottam róla. De interneten pl. apronet, vagy kiindulásként www.lap.hu vagy napilapokban, helyi újságokban is szoktak hirdetni.
2008. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Figy, az ilyen munkák nagy része átverés! A legtöbb helyen fizetned kell magáért a tájékoztatásért, (ez akár több ezer forint is lehet), s a végén nem jut semirre, mert kamu az egész. NAgyon vigyázz, ahol pénzt kérnek tőled, gyorsan felejtsd el!
2008. márc. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Köszönöm Mindenkinek, sejtettem! Az amit eddig néztem mind ilyen volt!

Üdv:'rotfusz'

2008. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
www.meosz.hu-t nézd meg...
2010. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!