Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Home officeban, vagy bent az...

Home officeban, vagy bent az irodában dolgoztok hatékonyabban?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 08:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
!Dolgozni! az irodában hatékonyabb, a home office az minden csak nem munkavégzés.
2022. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Most így év vége felé egyik sem hatékony, ha kell itthonról és bentről is tudok hatékony lenni. Ha a munka megengedi, bentről és otthonról is tudok hasztalan lenni. :D
2022. dec. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha az a feladat, hogy kötelezően a gép előtt bsszam a rezet napi 8 órában, akkor sehol nem leszek hatékony mert minek, ugyanannyi a fizu.


Ha egy projekttel bíznak meg, akkor nyilván hatékonyabban dolgozom és minél gyorsabban, mert annak van értelme. Ezt otthon sokkal jobb csinálni.

2022. dec. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
#1 Te nem a fizetett távollétre gondolsz HO alatt?
2022. dec. 20. 09:16
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Az egyes gondolom olyan, mint a szomszédbácsi, aki évente kérdezi, hogy mikor vállalok már munkát. Évek óta tudja, hogy itthon dolgozom full HO-ban... 🙄

Persze elmehetnék mondjuk portásnak vagy egy irodába negyedannyi fizuért, Bélubának attól biztos megnyugodna a lelkiismerete.

2022. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hiszem inkább az irodában, de csakis azért mert 2 monitor van, nagy asztallal és kényelmesebb székkel mint ami otthon van.

Illetve maga a kényszer, hogy majd 8 órát gép előtt ülsz, mert mégsem kávézgathatsz óránként fél órát, és sokszor unalmas ha nincs is annyi munka, de valamit úgyis kitalálsz ami lefoglalt, ezáltal többet dolgozok.


Persze a hátránya is megvan, mert más dolgokkal is el tud menni az idő, például betanítani másokat, vagy mindig jön valaki kérdezni valamit és kizökkenthet a ritmusból. (A meetingek is kizökkentenek sokszor amikor benne vagyok valami nagy dologban, és sokszor semmi hasznuk)


De alapjáraton meg jobban szeretek otthon egyedül a csendes szobámban lenni. Mondjuk hozzá tehet az is, hogy elég introvertált vagyok, nem szeretek emberek közé menni, és ha be is megyek irodába, előtte este és utána este is szorongok.

A heti 2 nap irodában szerintem bőven elég, de ennyi kell is. Viszont én inkább 2 hetente járok be 2 napot 😅

2022. dec. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem itthon és irodában is megvan a rendes kis setupom, szval nekem ez nem befolyásolja.

Szerintem midegyiknek megvan a pozitívuma és a negatívuma. Erősen kollaboratív projektnél én szeretem ha ott van a csapattársam mellettem mert könnyebb ötletelni és jóval gyorsabban lehet haladni a munkával. Ugyanakkor ha csak magam csinálok valamit akkor én szeretek benne elmélyedni és olyankor órákra megszűnök létezni, amit kicsit nehezebb megvalósítani egy irodában, mert valaki kérdezni fog vagy épp kávézni akar.


Ugyanakkor én egy szociális ember vagyok szóval heteken át otthon lenni úgy hogy nem látok napközben senkit, le tudja vinni a munkamorálomat

2022. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
#5 Béla bá akkor lenne boldog, ha a földeken kapálnál, ahogy neki kellett 50 éve :D
2022. dec. 20. 11:17
 9/17 anonim ***** válasza:
HOban nyilván több időm van pl főzni vagy egyszerűbb takarítást csinálni. De a munka ugyanúgy kész lesz, sőt van, hogy többet us dolgozok, mert az utazásra fordított idő helyett is tudom csinálni a plusz melót, előre dolgozok, hogy másnapra kevesebb legyen
2022. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen mindegy, ha közben van nálam bazsalikom amit rágcsálhatok. Ha nincs bazsalikom, akkor otthon sem és az irodában sem dolgozom.
2022. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!