Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Kevés pénzzel ha nem tudsz...

"Kevés pénzzel ha nem tudsz bánni, sokkal sem fogsz tudni" nem hazugság?

Figyelt kérdés

Amíg átlagbérből éltem, addig az szinte mindig elment megélhetésre, de aztán amikor lett diplomám és jobb fizetésem, és a korábbi fizetésem 2 majd 3 szorosát kezdtem el megkeresni, akkor érdekes módon minden hónapban megmaradt 100-300 ezer forint a számlámon azután hogy minden szükségeset megvettem, kifizettem.


Szóval ezt a "kevés pénzzel nem tud bánni" dolgot gondolom nem a minimálbérre vagy átlagbérre értik.



2022. dec. 23. 12:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
40%
Ezt általában azok mondják, akik sosem éltek létminimum alatt. Van az a szint, amiből tényleg nem lehet megélni (és most ne számoljuk ide azokat, akiket a szülei vagy a párja eltartanak). Minimálbérből egyedül pl nem lehet megélni, félretenni meg baromság is lenne.
2022. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
750 euró az nem a napi díjad, hanem a havi béred.
2022. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12


Hat, nekem a napidíjam.

Ennyit fizet a 3 legnagyobb kliensem. Az egyiknek iden 70 nap korul szamlaztam. Viszonylag standard kulsos senior napidij több EUs es kormanykozi szervezetnél.

2022. dec. 25. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!