Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mozdonyvezető gyakornok...

Mozdonyvezető gyakornok felvételinél írásbeli kérdések?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni attól aki mostanában volt mozdonyvezető gyakornok írásbelit írni, hogy kb. milyen kérdésekre lehet számítani?


Tehát mennyire mennek bele a nehezebb feladatokba? Matekból van egy / kétismeretlenes egyenlet?

Miket jó ha átnéz az ember mielőtt nekivág?


Azt hallottam hogy számológépet nem lehet használni. Tehát írásban kell vágni a szorzás osztást, amitől már kicsit elszokott az ember ugye az évek alatt, tehát azt gondolom jó ha átnézem. De ilyen tört számok osztása szorzása is előfordul vagy egyszerűbb számokkal dolgoznak?


Amúgy igaz az, hogy enyhe gerincferdüléssel is kivágnak orvosi vizsgálaton?


Minden építő jellegű hozzászólás jól jönne.

Köszönöm!



2023. jan. 6. 10:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Ez a rendelet foglalkozik a mozdonyvezetők eü alkalmasságával:


[link]


2. melléklet a 203/2009. (IX. 18.) Korm. rendelethez *

Egészségi alkalmasságot kizáró, korlátozó állapotok, fogyatékosságok és betegségek előzetes egészségi alkalmassági vizsgálatok során (BNO X.)



(12) A csont-izomrendszer és kötőszövet betegségei


a) a csontrendszer, ízületek, izmok, inak idült gyulladásos, degeneratív funkciózavarral járó betegségei (M8000-M9490; M0000-M1990; M6000-M6380; M6500-M7990)


b) a gerincoszlop mozgáskorlátozást okozó ferdülése, törése (M4000-M5490; M9610-M9690)

2023. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

“Tehát mennyire mennek bele a nehezebb feladatokba? Matekból van egy / kétismeretlenes egyenlet?

Miket jó ha átnéz az ember mielőtt nekivág?”


Was?


Logikai feladatok van meg orvosi alkalmassági.

2023. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát én azt olvastam néhány helyen, hogy matek egyenletek, fizikai számítások, képletek, ilyesmik várhatóak. Én kb. 10-15 éve tanultam ilyesmit, fel szeretném eleveníteni, viszont ezért is tettem fel a kérdést, hátha valaki tud mondani ilyen feladatokat amik voltak.
2023. jan. 6. 17:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem semmi ilyen nem volt
2023. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mikor felvételiztél és hova?
2023. jan. 8. 17:48
 6/9 anonim ***** válasza:
MV gyakornoknak tavaly nyáron
2023. jan. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%

Fájdalmas olvasni a kérdést is....

😃😃

2023. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
71%
Az orvosi vizsgálat és pszichológia felvételi előtt, nekünk volt egy írásbeli, amit egy szóbeli elbeszélgetés is követett. Valóban nem lehetett számológépet használni. Alapvető fizikai kérdések voltak, mi az áramerőség, feszültség, alapvető matematikai feladatok, kérdések. SI mértékegységek, kör terület, kerület számítás. Értelmezni kellett utasítást, és a kérdésekre válaszolni, féksúly számítás. (2022. 06 hóban voltam felvételizni, azóta gyakornok vagyok.
2023. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom… nekem logikai feladatok voltak
2023. jan. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!