Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak érettségi...

Milyen munkák vannak érettségivel a gyári sori munkán kívül?

Figyelt kérdés
Levelezőn megyek gépészmérnöknek és kéne egy munka addig. Apámhoz el tudnék menni kőműves segédmunkásnak, de azért jó lenne más alternatíva is.

2023. jan. 8. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát le kéne írni azt is hogy budapesti vagy e vagy sem mert ha nem akkor amit én ismerek azt kár leírnom.
2023. jan. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gépészmérnök gyakornok? Valószínűleg rosszabbul fizet, mint a gyári munka, de végzés évére már lesz szakmai tapasztalatod, lehet még is tart a cég és könnyebben szerzel teljes állást.
2023. jan. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 jól mondja, ha van lehetőség szakmai vonalon helyezkedj el mindenképpen. Ha nulla elvégzett félévvel gyakornoknak nem is, de legalább valami olyan területet nézz, ami kapcsolódik legalább érintőlegesen a későbbi szakirányodhoz. Aztán folyamatosan keresni a gyakornoki helyeket
2023. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Pénztáros.

25 év alatt szja mentesen nem rossz.

Sparban vagyok netto 250 et kapok ha lejár a próba időm akkor netto 280 lesz az alapbér és erre még a pótlékok rájönnek. Gyári munkánál sokkal jobb.(próbáltam)

2023. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Árufeltöltő, pénztáros, eladó, konyhai kisegítő, pultos. Ezek jobbak mint az építőipar szerintem.
2023. jan. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!