Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikus vállalkozóként 17 év...

Grafikus vállalkozóként 17 év tapasztalattal hogy-hogy nem keres havi nettó 800 ezret?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm egyéni vállalkozóként csinálja már 17 éve, és külföldre dolgozik szinte kizárólag, USA, Németország, Ausztrália stb.


Láttam a portfólióját és szinte napi szinten dolgozik világmárkák kampányaiban is a külföldi ügynökségekkel.


Nekem nem ez a szakmám, de megdöbbentem amikor mondja, mikor beszélgettünk hogy egy projekt kapcsán dolgozott fejlesztőkkel, és azok nettó 800 ezer 1 millió körül kerestek alkalmazottként, és hogy


"Hát én is nagymenő lennék ha keresnék nettó 800-at havonta"


Szóval nem ismerem a grafikus szakmát, de engem komolyan meglepett hogy


-17 év tapasztalattal

-külföldre

-nemzetközi híres márkáknak dolgozva

-vállalkozóként


ő nem keres meg nettó havi 800 ezret???


Nem tudom mennyit kereshet, de például így mondja, hogy excel táblában vezeti még azt is hogy ennivalót mennyiért vett a boltban és jaj milyen drága a kaja.


Oké most tényleg drága, de nem hittem hogy ő csóró, és még a kaja is tétel neki.



2023. jan. 12. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg szép munkái vannak szerintem.
2023. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Kulfoldre dolgozik kizarolag, de kizarolag magyar nyelvu a honlapja es gyakorlatilag egy kivetellel az osszes referenciaja magyar ceghez van?

"Vilagmarkakhoz" es "nemzetkozi hires markakhoz" semmi koze.

A kerdezo kiirt egy kamu kerdest, a 10-esnek meg kuldott egy random honlapot privatban.

2023. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

# 12


:D

2023. jan. 13. 10:23
 14/15 A kérdező kommentje:

# 10


köszi.


közben lehet rossz címet adtam, kérdezd már meg ezeken a címeken is, mivel nem tudom pontosan melyik, kérdezd meg az összeset:


[link]

2023. jan. 13. 15:12
 15/15 A kérdező kommentje:

# 10


szia feltettem új kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Sokan érdeklődnek hogy tudsz e segíteni a válaszolásban.

2023. jan. 14. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!