Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan munkáltató, amely...

Van olyan munkáltató, amely munkaidőnek tekinti a munkába utazást is?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha 8 órát dolgozom, de 1 óra az odaút, van olyan munkáltató ami azt az 1 órát is fizeti? Csak kíváncsiságból, hogy létezik-e ilyen.
2023. jan. 15. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hallottam még ilyenről.

Ez a te szocproblémád. Ezt bele kell építeni a béralkuba, hogy neked akkor éri elvállani az állást, ha X-el többet kapsz, mert sok az utazási idő.

2023. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valamilyen módon tudsz az utazás alatt munkával foglalkozni, akkor lehetséges szerintem. Egyébként nem lenne igazságos, ha valaki a közelben lakik, akkor effektíve többet dolgozik, mint az aki sokat utazik.
2023. jan. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Alapvetően a te feladatod olyan helyre költözni, hogy a munkahelyed közel legyen. Elég fura lenne ha valaki 10 percre lakik akkor neki többet kelljen dolgoznia mint neked
2023. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a ház kilépéséből számít a munka időm! 8kor kezdek és 7:59-kor megyek el, attól kezdve csörög a telefonom és egyeztetek időpontokat az ügyfelekkel! Nem leszek sohase arra hajlandó, hogy az én időmet a céghez való utazásra tőltsem! Nem 1x röhögtek ki, de elmondtad, hogy ingyen nem vagyok hajlandó semmit sem tenni! Most se magyar cégnél vagyok, mert itthon ez felfoghatatlan, de egy Francia vagy Spanyol cégnél ez a normális! Egyébként jóval többet keresek így is, mintha itthon csinálnám ezt magyar cégnél... 800 meg 1000 eurós fizetéseket akarnak adni... Undorító mentalitás van itthon..
2023. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Fsms ***** válasza:
100%
Normál esetben nincs. A tanácsadásban szokott olyan előfordulni, hogy az utazás 50%-s díjjal fizetik, de ott is csak nagyon ritkán.
2023. jan. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb a világon nincs ilyen.


Csúnya frázissal élve egyéni szocprobléma a munkába járás ideje.

2023. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tekintik annak, mivel a munka törvénye nem ezt írja le.

Elvileg ahhoz kell igazodniuk a munkáltatóknak, de ha valami nem tetszik nekik benne, akkor százmillió kibúvó van nekik hagyva benne!


A munka törvény alapkoncepciója, hogy a munkás jól nem járhat, csak ha már nagyon muszáj.

2023. jan. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jó, hogy lepontoztok, de nekem így van a munkarendem és így is kellene lenni mindenhol!
2023. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!