Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Belügyi rendészetek érettségiv...

Belügyi rendészetek érettségivel ki lehet váltani a személy és vagyonőr kártyát?

Figyelt kérdés
2012-ben érettségiztem. Választott tantárgy a belügyi rendészetek volt. Valahol olvastam, hogy ezzel automatikusan ki lehet váltani a vagyonőr kártyát.

2023. jan. 19. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek?


Nem fizetnek utánad járulékot (csak levonják), nincs fizetett szabadságod se aztán matyizhatsz 24 órába, más meg él a véreden!


Félévente új munkaszerződés (stróman munkáltató papíron), a valódi munkáltatód meg gyakorlatilag érinthetetlen és számodra utólérhetetlen.


Évente NAV kérdőívek, mivel láják, hogy be vagy jelentve csak nem értik miért nem fizetnek utánad be járulékot és nyugdíjjat.


Ha lebetegszel imádkozz, hogy kapj táppénzt.


Egyébként meg ajánlok egy tök jó filmet, na kb hasonló megy itthon is, és bármikor járhatsz így nagy vonalakban ha rosszkor vagy rossz helyen.


A címe "a biztonsági őr".


A saját főnökeid fognak meglopni a munkabéreddel és az adóiddal. Mind simlis járulékcsaló.


[csak egy példa] 50 őrzési hely 0-24 ben 720 óra szorozva 50 =

36000 óra, óránként vegyen le csak 300 forintot (mondjuk 1600 ért vállalja te meg 1300-at kapsz) [valós megbízási óradíjak 2 ezer ft felettiek, vagy lásd nyilvános vagyonvédelmi megbízási szerződések - google]

Ez úgy 10 millió ft havonta az alig 150 vagyonőrre (helyenként 3 őr)


Ennyiért már megéri három havinta alapítani egy hárommilliós kft-t nulla vagyonnal, székhelyszolgálatra nem? Dehogynem...


Szóval te tudod!

2023. jan. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Tudomásom szerint nem lehet. Csak a 2 éves rendőr tiszthelyettesi bizonyítványt fogadják el.
febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A plussz Tanúsítványra úgyse mentesít semmi...

Meg ahogy előttem írtàk!

Fizetett szabit. ünnepnapi duplapénzt, tisztességes bruttó bejelentést és a teljesösszegű járulékbefizetést elfslejtheted..


Majd amikor idén vagy jövő májusba kijön az adóbevallásod vagy az M30 as akkor majd lesznek nagy csodálkozások hogy mennyit is kerestél papíron nameg a valóságban...

febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sok vagyonőri céggel találkoztam, az előttem válaszolónak részben igaza van, De van tisztességesen bejelentő, szabadságot és táppénzt is kifizető vagyonőri cég....ja és semmi boríték.
febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!