Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki egy mindenki által...

Ha valaki egy mindenki által büfészaknak titulált diplomával máris talált bruttó 600-ért állást egy multinál (noha még nem is végzett...) akkor az büfészak?

Figyelt kérdés

Még nem is végzett államvizsga csak jan 27-én lesz, de épp pénteken írta alá a szerződést egy multinál kezdőbér bruttó 570.000 ft.

Végzettség: politológia -szociológia szakpár.


2023. jan. 22. 10:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Na és politológusnak vagy szociológusnak vették fel? Mert ha nem azok egyikének akkor bizony büfészak még attól.
2023. jan. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
83%

tök mindegy minek vették fel, elhelyezkedett kezdőként igencsak jó pénzért, és a diplomája (ami ugye meg sincs...) segítette hozzá.



És kérlek földrajz-hittan szakkal vagyok a Waberernél fuvarszervező. HA nincs diplomám, be se kerültem volna.


Igen, hittan szakkal egy kamionos céghez. Igen, jól olvasod.

2023. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
Bruttó, nem nettó....
2023. jan. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%

és?? és az nem jó kezdőbér???


miközben a medián nettók alig haladják meg a 200-at????


HOL ÉLSZ TE?


ÉN anno kezdőként az akkori GBM-et kaptam, ami bruttó 260 volt...

2023. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
'Balazska', most mar kommentelsz is masik profillal a a sajat kamuposztjaidra? :D
2023. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
89%
#2: No azért a földrajz nem hátrány egy fuvarszervezőnél :-)
2023. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem teljesen mindegy? Mit kell azon ennyit rágódni, hogy büfészak vagy nem? Elhelyezkedett, jól keres, ennyi.
2023. jan. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
76%

" No azért a földrajz nem hátrány egy fuvarszervezőnél :-)"


Gyengébbek kedvéért: a fuvarszervező nem a kocsik fizikai útvonalát szervezi meg.... ennyit azért illenék tudni. Hanme azt hogy X tonna árut a rendelkezésre álló Y tehertbírású kocsik közt hogy osszuk el, mi sürgős tétel (ld romlandó....) és mi nem (ld non food)

2023. jan. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ilyen szakpár. Ez két külön szak.
2023. jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%

"Nincs ilyen szakpár. Ez két külön szak."


És ennek mi köze a kérdéshez?


AZ én egyetememen az önálló szakok tetszőleges kettes párosításban is felvehetőek anélkkül hogy hirdetve lennének.


Vannak meghirdetett szakpárok vannak önálló szakok és vannak hallgató által együtt felvett önálló szakok, ami onnantól szakpáros képzés.


De mondom: ennek mi köze a kérdéshez?

2023. jan. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!