Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún bértágyaláson...

Állásinterjún bértágyaláson kérhetem a fizetésemelésen túl a folyamatos fizetésemelést(fizetés korrigálását) az inflációval arányosan?

Figyelt kérdés

2023. jan. 26. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérheted. Csak akkor nem téged vesznek fel.

Viszont rákerdezni lehet, hogy az inflációt mennyire követi a bér az adott cégben.

2023. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmi értelme.

A fizetésed nem attól kell, hogy függjön, mennyi a parizer. Hanem attól, hogy mennyire értékes a tudásod, a munkád; mennyire vagy nehezen helyettesíthető/megkerülhető.

2023. jan. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barmit kerhetsz, max nem kapod meg.
2023. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Persze hogy kerheted, ok meg mondhatjak hogy jojo majd megkapod. Aztan ha sehol semmi papir elfelejtodik. Te is boldog ok is boldog, egy ev mulva megint munkat keresel
2023. jan. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Te vagy az, aki állandóan erről az inflációkövetésről irkálsz ki kérdéseket? Rohadt irritáló. Ha tőlem valaki ilyet kérne, azonnal elküldeném a búsba. Mit akarsz? Hogy havonta emelgessenek neked 5000 forintot? Ki fogja neked ezt adminisztrálgazni? Ki vagy te?
2023. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12%
kérni is kell.
2023. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
22:38 Nem tudom kiről beszélsz én most írtam először kérdést a témában. A kérdés unalomból jött elméleti kérdés, csak mert olvastam valami hasonlót Redditen.
2023. jan. 26. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!