Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ALDI,Lidl-ben a 400-as...

Az ALDI,Lidl-ben a 400-as fizetés az bruttó vagy nettó?

Figyelt kérdés
Ismert, hogy ezekben az üzletekben jól keresnek a munkavállalók. A pedagógusok is úgy nyilatkoznak róluk, hogy ott is már mennyit keresnek. Nem tudom, hogy az nettó vagy bruttó, mert a páklyakezdő pedagógus bére is már bruttó 400- Ezért kérdezem mennyire releváns?

2023. jan. 30. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Fel vannak tüntetve a honlapon a fizetések bruttóban.
2023. jan. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem ott dolgozom. Szeníted akkor kérdezném? -.-
2023. jan. 30. 18:01
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen bruttó.


többgyerekes nő meg egy egyedülálló teljesen más nettót kap.. ugyanakkora bruttónál.

2023. jan. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Cégek nem írnak ki nettó fizetést, mert nem tudják hogy milyen kedvezményekre vagy jogosult, ha hivatalos helyen látsz fizetés kiírást akkor számíts arra hogy az bruttó.


Nettó 400 kicsit sok lenne egy egyszerű pénztáros munkáért.

Általába a pótlékokkal szokott a fizetés nettó 300-350 re felkúszni

2023. jan. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Így már értem köszi. De azt az urbanlegend terjed, hogy "még azok is 400-at keresnek". de ugye a pedagógusoknál a nettót sírják állandóan. Most akkor ugyanannyit keres a pályakezdő mint a LIDL.Aldis
2023. jan. 30. 18:31
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Azért ne hasonlítsuk az árufeltöltő munkáját, amit bárki csinálhat egy tanáréhoz aki, ha korrepetálást csinál simán elkérhet ét 5000t óránként

Plusz mint említettem ez az alapbér, pótlékok elégge megnyomják a fizujukat.

2023. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Az aldiban nehez dolgozni, azt amit a tanarok csinalnak egy elfekvo halott is meg tudna csinalni
2023. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

“Nem ott dolgozom. Szeníted akkor kérdezném? -.-”


Hallod… Így van a weboldalukon ki írva:


“Bolti eladó pozícióban elérhető havi bruttó fizetések összege az óraszámok függvényében:”


Szerinted akkor bruttó vagy nettó?

2023. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8, nem a weboldalukon olvastam. Írtam hogy ez a hír terjed. Nem tudom hogy nem onnan származik, hogy egy tanár eladó ismerőse mesélte.e hogy neki az a nettója


6, igen, de nem a túlórát veszik figyelembe a tanárok. Szerintük túl sok értekezlet van délután így nem tudnak korrepetálni


7, ezt mond a tanároknak

2023. jan. 30. 21:58
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

#9 Nincs túlórapénz vagy délutáni pótlék tanároknak. És valamikor ki kell javítani a dolgozatokat is amit iratnak, adminisztrálni kell a világ végét is és fel kell készülnöd az óráidra valamikor. Hidd el, ki van töltve nekik bőven a 8 óra, ha nem több.


És továbbra is kiemelném, hogy ahhoz, hogy árut tölts fel semmilyen képzettség vagy tudás nem kell, mikor 16 éves voltam még én is dolgoztam a sparban. Ellenben tanulsz 5 évig hogy tanár lehess és szarbabul keresel mint egy árufeltöltő vagy egy gyári munkás.

2023. jan. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!