Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban feltüntetni,...

Önéletrajzban feltüntetni, hogy 100%os lett az emelt infó érettségim?

Figyelt kérdés

Ez előny vagy hátrány?

Szüleim szerint írjam be mert előny, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez érdekele akárkit is.

Természetesen IT állás, diákmunka egyetem alatt.



2023. jan. 31. 16:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
#9 szerintem az ELTE hallgatók kb fele írhatott ilyet, vannak akik sokkal jobb eredménnyel végeznek tárgyakat nálam, valószínű az érettségi kisujjból ment nekik is.
2023. jan. 31. 18:36
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Én sem írnám bele. Később a diploma jegye sem fog sokakat érdekelni álláskeresésnél, az meg főleg nem, hogy bizonyos tárgyból hogyan teljesítettél. Az érettségi meg aztán végképp senkit nem érdekel. Nekem egy 98%-os érettségim volt, de soha senki nem foglalkozott vele rajtam kívül. Ha írsz egy kis rövid bemutatkozást az elejére, akkor kicsit utalhatsz rá valahogy (így számszerűen én akkor sem írnám bele), de egy sima CV-be eszedbe ne jusson ilyet írni.
2023. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%
Ne írd bele. Én is HR - es vagyok. Ezt olyan nagyon zöldfülű amatőrök szoktak beleirni. (kb. az a szint, amikor beleírjak hogy "szabadidőmben szeretek síelni és kirándulni..." uhh...)
2023. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
17%
Ezt ha beleirod egybol kuka az oneletrajzod :))
2023. jan. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
31%

“ Ezt ha beleirod egybol kuka az oneletrajzod :)) “


Imádom ezeket a HR-es bohócokat, semmihez nem értenek, de azért jó nagy a képük.

2023. jan. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
91%

13-as azért látom jó HRes szokás szerint nem ment a szövegértés, ugyanis első diákmunkájára jelentkezne szerencsétlen kérdező, hát mi ő ha nem amatőr meg zöldfülű, és akkor ezt még fel is rovod neki?

Az ilyenek miatt tartunk ott ahol...

2023. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%
altalaban azok sorolnak erettsegi eredmenyeket, emelt kemia temazaro jegyeket, iskolas projekt munkakat akik igazabol semmihez nem ertenek, nincs semmilyen vegzettseguk de valamit be akarnak irni a cv be hogy ne legyen ures
2023. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ezek szerint a szabadidős tevékenységeket is gond ha beleírom? :D

Elméletileg az is kell bele.

2023. jan. 31. 21:40
 19/26 anonim ***** válasza:
41%

“ Ne írd bele. Én is HR - es vagyok. Ezt olyan nagyon zöldfülű amatőrök szoktak beleirni. (kb. az a szint, amikor beleírjak hogy "szabadidőmben szeretek síelni és kirándulni..." uhh...) “


Ja, amikor valaki a személyiségét is részletezi minimális szinten a önéletrajzban az baj, de amikor Ti ilyeneket kérdeztek állásinterjún pl. hogy “mit csinálnál ha hirtelen kitörne a Gellért-hegy belsejéből egy vulkán” és ezért fel veszitek a fizetést, azzal semmi probléma…

2023. jan. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Volt ilyen kérdés? :D

Én nem csinálnék semmit, max meghalnék ha a közelben vagyok.

Egyébként egy android játékfejlesztői munkát céloztam meg, milyen jatékokat részesíthetnek előnyben 2D vagy 3D? Milyen bonyolult játékot készítsek el ha esetleg behívnak és számonkérnek egy projektet? Ilyen Hill Climb racing típusúval például lenne esélyem?

2023. febr. 1. 00:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!