Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A megbízási szerződéses...

A megbízási szerződéses munkákat, hogy érdemes az önéletrajzban feltüntetni? Ezek határozott idős néhány hónapos munkák voltak, de ha nem tüntetem fel külön akkor hihetik azt, hogy pár hónap után felmondtam?

Figyelt kérdés
Miközben nem arról van szó.
2022. aug. 4. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha sok ilyen van, és mást nem tudsz felmutatni (nem tudom, éveket itt, ott meg amott), akkor én egy külön pontba szedném azt a max. 4-5 embert/céget, akikkel előtte egyeztetném, hogy valóban tudnak rólam használható referenciát adni.

A többit meg max. akkor listáznám, ha határozottan és célzottan ezt kérnék.

2022. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos pályakezdő vagyok még és ilyen feladatokat sikerült eddig elvállalni. Most szeretnék hosszabb távon elhelyezkedni.


Azért ezek sem voltak rossz helyek, meg a fizetés sem volt rossz a legtöbb projektnél.

2022. aug. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!