Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajzban feltüntetni,...

Önéletrajzban feltüntetni, hogy 100%os lett az emelt infó érettségim?

Figyelt kérdés

Ez előny vagy hátrány?

Szüleim szerint írjam be mert előny, de én nem vagyok benne biztos, hogy ez érdekele akárkit is.

Természetesen IT állás, diákmunka egyetem alatt.



2023. jan. 31. 16:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20# Sima aknakereső is jó egy score board-al, ami elmenti a nyertesek eredményét és nevét.


Már eleve az jó, hogy otthon bármivel foglalkozol és egy ilyen szintű hobbi projectel is messze kintünsz az átlagos hallgatók közül.


Akár hiszed akár nem a legtöbb diák nem nagyon csinál többet a kötelező köröknél, így ha szimplán látják rajtad, hogy te fejleszted magad és foglalkozol egy témával, nem hogy felvesznek, de küzdenek is érted.


Hiszen rengeteg kezdő van, aki akarja csinálni, mert úgy hallottam jól lehet vele keresni, de jóval kevesebb motivált, tanulásra éhes kezdő van, aki hivatásának érzi programozást, nem csak pénzforrásnak.

2023. febr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

#21 köszi szépen a biztatást, remélem tényleg így van mert, mert nehezebb játékokba is belekezdtem, de nem akarok félkész jatékokat bemutatni:)

Már csak azt remélem, hogy nem a HResek beugratós kérdésénél fogom elbukni, vagy túl kevésnek gondolják az angol tudásom. :)

2023. febr. 1. 01:34
 23/26 anonim ***** válasza:

22# Van pár multi, ahol eleve külföldről hív fel a HRes és nem is beszél magyarul, de a magyar cégek nagyrészt semmi angol tudást nem tesztelnek.


HR részen nem hiszem, hogy bárki eltudja bukni.

2023. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Olyan könnyűnek tűnik leírva, de mégsem vettek fel korábban sehova, remélem tényleg csak a projekteim hiánya miatt.
2023. febr. 1. 02:06
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
NE! írd bele! Komolytals,gyerekes, nem egy határozott,talpra esett, felnőtt embert sugall.Én ezt meglátnám egy CV- n jót mosolyognék és persze a fél iroda, aztán félre tesz.Ne stresszeld túl az interjút.
2023. febr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Érettségit sem írom bele csak a diplomáimat.
2023. nov. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!