Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú után mennyi idő...

Állásinterjú után mennyi idő amíg hívnak hogy igen vagy nem?

Figyelt kérdés

2023. febr. 2. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Par perc es soha kozott barmikor.
2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt 1 hely, ahol 2022. Január 24-én voltam interjún és mondta az interjúztató HR-es hölgy, h ő mindenkinek visszajelez, akkor ha nem nyernek felvételt a céghez. Na most még nekem jelzett a fent említett hölgy, de mindenképpen bízom benne, h már nem sokára fog, mert abból a jól szituált HR-es hölgyből nem nézném ki, h ilyen hazudik az ember arcába. Szóval te még kicsit várjál, mert még az 1 évvel ezelőtti interjúk visszajelzésével is csúszásban vannak.
2023. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az ilyen kérdésnek mi értelme? Cégtől és pozitól függ, hogy visszajeleznek-e és mikor. Az interjú óta eltelt időből az égvilágon semmire nem lehet következtetni. Nekem volt, hogy egy nap múlva szóltak, de nem vettek fel, de olyan is, hogy 3 hét után szóltak, hogy felvennének, ha még aktuális.
2023. febr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Leghamarabb 2 napon belül, legkésőbb 2 hónap múlva kaptam visszajelzést a sikeres pályázatról. Tehát ha fél évig semmi hír, valószínűleg nem téged választottak.
2023. febr. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt hogy az interjú végén kaptam ajánlatot és volt hogy 1 évvel később.
2023. febr. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy akik 1 évvel késődd adnak ajánlatot, azok hogy gondolkoznak? Azt hiszik addig otthon ül az ember és ölbe tett kézzel várja a kanapén a választ?
2023. febr. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Vannak furcsa cégek. Nekem volt olyan, hogy interjúztam, visszahívtak, hogy mondjak egy bérigényt, sokallották én meg mondtam, hogy akkor bocs. Rá egy hónapra megint hívtak, hogy megadnák a kért bért, ha még aktuális, de akkor már aláírt munkaszerződésem volt egy másik cégnél, magasabb bérért.


És olyan is volt egy cégnél, hogy interjúztunk, kértek bérigényt, mondták, hogy alkalmazottként nem, esetleg contractorként tudnák megadni, de az nem érdekelt. Rá fél évre hívtak újra, hogy itt van az ajánlat a korábbi bérigényemre, alkalmazottként.


Gondolom mindkét esetben felvettek valakit olcsóbban, aztán az illető próbaidőn lelépett vagy ők küldték el, mert kiderült, hogy kontár.

2023. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez jogos, de 1 év azért durva.
2023. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!