Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Spanyol lesz a második nyelvem...

Spanyol lesz a második nyelvem. Diákként dolgozhatok nyaranként Spanyolországban valamit, hogy gyakoroljam a nyelvet?

Figyelt kérdés

Tehát spanyol lesz a második nyelvem valószínűleg, és ha majd valamennyire beszélni fogom, szeretnék kimenni Mallorcára, vagy valami ilyen felkapott turistahelyre dolgozni nyáron diákként. Ez lehetséges? Hol kaphatna munkát egy fiú? Egyáltalán kimehetek így egyedül? Ha igen, hány éves kortól? Minden érdekelne ezzel kapcsolatban.:)

előre is köszi :)


2010. okt. 4. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok, hogy kimehetsz. Ott nagyon keresik a pincéreket. Egy barátnőm lovardában dolgozott ott. Azt hogy hány éves kortól nem tudom. 18- tól biztosan de szerintem korábban is kimehetsz, a szüleid engedélyével.
2010. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát én már 16-17 évesen ki szeretnék, remélem lehetséges (legalább 17-től :D)
2010. okt. 5. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Számtalan tanulási és mellette munka lehetőség létezik a diákok számára, legjobb ha a suliban érdeklődsz (cserediák progik stb) Vagy nagyobb nyelviskolákban ők szerveznek ilyesmiket, már ami a tanulás részét illeti. Munkát azt magadnak kell találni, nem hiszem hogy egy 17 éveseknek konkrét ajánlatokat fen tartanának. Próba szerencse!
2010. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!