Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A páromnak 2 diplomája, 2...

A páromnak 2 diplomája, 2 szakmája és nyelvvizsgái vannak, mégsincs sose állandó munkája?

Figyelt kérdés
Mindig csak addig csinál valamit, amíg érdekli, vagy amíg össze nem rúgja valakivel a port a munkahelyén (ehhez elég nála 2 hónap, és az is már rekordidőnek számít nála mostanság), vagy kirúgják, mert pl b.szik bemenni dolgozni, mert annyira utálja/leszarja. Az elmúlt egy évben, amióta együtt vagyunk, már 5 munkahelye volt, és az előző pár évben is ugyanezt csinálta. Korábban volt olyan, hogy egybefüggő 2-3, sőt még 6 évet is dolgozott az egyik szakmájában, de mintha erre már képtelen lenne. Mit csináljak vele? Hogy tervezzek vele hosszú távon, ha el ugyan nem tartatja magát velem, de épp semmit sem lehet vele tervezni és a pénztelensége miatt nekem is folyamatosan kompromisszumokat kell hozni (tehát nem elmenni ide vagy oda, mert épp spórolni kell stb?).

2023. febr. 15. 17:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
87%

Hány éves? :O munkák alapján így 40 körülre saccolnám... Férfi vagy nő? A nem törődömség és a sok munkahely elég gyakran férfire vall, de az össze rúgja a port valakivel az inkább női oldalról fordult elő velem többször.

Amúgy indítson egy saját vállalkozást. :)

2023. febr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%
Persze.. mert ez csak így működik, hogy egy naplopó saját vállalkozást indít és sikeres lesz.
2023. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
44%
Üdv a való világban én is gyárakban dolgoztam. Meg a legtöbb idő közmunkán voltam 56 ezer Ft ért 5 évig. Most munkanélküli vagyok.
2023. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
mert tróger
2023. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Valóban 40 körüli, és férfi. De amúgy nőben is létezik ez a típus. Csak úgy kevésbé kirívó, mert maximum elmegy háztartásbelinek és eltartatja magát.
2023. febr. 15. 18:14
 6/31 A kérdező kommentje:
A saját vállalkozáshoz is pénz kellene ugye, ami neki épp csak annyi van, hogy elég legyen a jelenélegi életvitelének a fenntartásához. Ahhoz, hogy félre is tegyen, egy közép-hosszútávú munkahelyre lenne szükség. Ami sosincs.
2023. febr. 15. 18:16
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te nem tudod megváltoztatni őt, annyit tudsz csinálni, h elfogadod és folytatod vele a kapcsolatot vagy nem fogadod el és nem folytatod vele a kapcsolatot.

Nekem sajnos az a tapasztalatom, h egy 40 körüli ember már nem változik. Képzeld, h milyen lenne így az életed, ha már lenne 1-2-3 gyereketek és lenne egy közös lakás, aminek a rezsijét fizetni kell. Akkor is el tudnád viselni a pénztelenséget?

2023. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nem tervezek vele gyereket.
2023. febr. 15. 18:24
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
offold
2023. febr. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

"Mit csináljak vele? "

Elfogadod, hogy ő ilyen, avagy keresel más partnert. 40 évestől drasztikus pozitív változás ne várj.

2023. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!