Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A páromnak 2 diplomája, 2...

A páromnak 2 diplomája, 2 szakmája és nyelvvizsgái vannak, mégsincs sose állandó munkája?

Figyelt kérdés
Mindig csak addig csinál valamit, amíg érdekli, vagy amíg össze nem rúgja valakivel a port a munkahelyén (ehhez elég nála 2 hónap, és az is már rekordidőnek számít nála mostanság), vagy kirúgják, mert pl b.szik bemenni dolgozni, mert annyira utálja/leszarja. Az elmúlt egy évben, amióta együtt vagyunk, már 5 munkahelye volt, és az előző pár évben is ugyanezt csinálta. Korábban volt olyan, hogy egybefüggő 2-3, sőt még 6 évet is dolgozott az egyik szakmájában, de mintha erre már képtelen lenne. Mit csináljak vele? Hogy tervezzek vele hosszú távon, ha el ugyan nem tartatja magát velem, de épp semmit sem lehet vele tervezni és a pénztelensége miatt nekem is folyamatosan kompromisszumokat kell hozni (tehát nem elmenni ide vagy oda, mert épp spórolni kell stb?).

2023. febr. 15. 17:32
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%
Valj
2023. febr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Még nincs 40 és csak az utóbbi években vált ilyenné. Előtte 10 évet dolgozott ugyanabban a szakmában, megszakítás nélkül, 2 munkahelyen.
2023. febr. 15. 19:12
 13/31 anonim ***** válasza:
25%
dobjad ki. ha nincs penzugyi haszna ferfikent akkor minel hamarabb keress egy vagyonosabb ferfit.
2023. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
31%
Már én is ilyen lettem, van 26 év munkaviszonyom, eddig midnen oké volt, de már nem vagyok lelkes, szivem szerint 2 havonta váltogatnám a munkahelyeimet, mert egyik rosszabb, mint a másik.
2023. febr. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy pénzügyi haszna? Mi közöm van az ő pénzéhez? Van sajátom is, mindig is volt. Amíg nem tartatja el velem magát, nem fogom lapátra tenni. Utána viszont garantáltan. Persze addig is baromira idegesítő, hogy nem tud az én életszinvonalamon funkcionálni.
2023. febr. 15. 19:59
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

"Amíg nem tartatja el velem magát, nem fogom lapátra tenni. Utána viszont garantáltan. Persze addig is baromira idegesítő, hogy nem tud az én életszinvonalamon funkcionálni."

Magyarán jól néz ki, jó vele a szex oszt kész. Amíg tolerálod az életvitelét és nem akadályoz túlzottan a sajátodban, addig jó lesz, utána lapát.

De mi a kérdés? :D

2023. febr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
95%

"Hogy tervezzek vele hosszú távon?"

Közös gyermeket nem akartok, akkor mit akarsz vele tervezni hosszú távon? Együtt megöregedni?

2023. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Nincs egyikünknek sem gyereke, a hangjukat sem bírjuk elviselni, kisgyerekes ismerőseinktől meg kb írtózunk. Minket ez az egész debilség nem érdekel. Nem erről szólt a kérdésem. Lapozz, ha nem tudsz elszakadni ettől a sületlenségtől.
2023. febr. 15. 20:28
 19/31 anonim ***** válasza:
86%
Szívesen eltöltenék veletek egy napot, kíváncsian tanulmányoznám a mindennapjaitokat. Elgondolkodtató, hogy a párom nem velem beszéli meg a velem kapcsolatos gondjait, hanem idegenekkel vitatja megy GYK kérdés formájában az életemet. :) Nálam ez lapát lenne, akármilyen jó nő vagy.
2023. febr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%
Milyen végzettségei vannak?
2023. febr. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!