Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Starbucksból 3 hete várom a...

Starbucksból 3 hete várom a visszajelzést, interjú közepén járok. Nem veszik fel a telefont. Nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan velemenye erdekelne aki vagy dolgozott mar naluk, vagy ismeroset vettek mar fel.

Februar elso napjaiban vegeztem az interju 2. Reszevel a Starbucksnal ahol kovetkezo hetre mondtak a kovetkezo fordulot. Most tartok 3 hetnel es nem hivtak vissza, 5x hivtam oket eddig. Szerintetek ilyenkor mi van? Kerestem azota masik allast, csak nem tul korrekt.



2023. febr. 19. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan jártam a Jysknél. Túl vagyok a telefonos beszélgetésen, videóinterjún, személyes interjún és 2 hete nem válaszolnak...CSak tudnám miért basszák el az ember idejét.
2023. febr. 21. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!