Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik azt mondják nem tudnak...

Akik azt mondják nem tudnak megélni garantált bérminimum körüli összegből, ugye ti mind albérletben éltek vagy hiteltörlesztőt fizettek?

Figyelt kérdés
Lehetetlen, hogy egy normál igényű ember ma Magyarországon ne tudjon saját, tehermentes ingatlanban ennyiből megélni!
2023. febr. 21. 19:51
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ mit értesz élet alatt.
2023. febr. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
97%

Először is nincs olyan egy kérdés feltevésekor, hogy “ugye”. Mert semmi jogod provokálni, leugatni bárkit is.

Másodszorra a válasz a kérdésedre, hogy esélyesen igen. Miért, mire számítottál? Magyarországon a fiatal, 35-40 év alatti emberek körében ritka luxus a saját, tehermentes ingatlan. Van egy kis réteg, akiknek jómódú a családja és segített meg vannak, akik örököltek. Ez nem a többség.

2023. febr. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet élni, de nem jó, ha elmegy az egész fizu mert bármikor elromolhat bármi, vagy lesz egyéb hirtelen kiadás és azt hogyan pótolja az illető? Én kb.: annyit költök el egy hónapban (a többit félrerakom) és a kötelezők mellett, egy-egy mozi vagy étterem simán belefér, szóval nem kell nyomorogni saját lakásban, de megtakarítás sem lesz 196.000-ből.
2023. febr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Hát a 177 az pont annyira elég h ketten vagyunk, és mondjuk félre teszek egy kicsit belőle ha kell egy váratlan kiadás. Ruhát cipőt ritkán veszek. Téli csizmám minőségibb darab h egy jóó pár évig ne kelljen cipőt venni. A többi olcsóbb fajta, de most már áttérek a kevés de minőségi cipőre. Ruhából mivel imádom a szoknyákat így van 3 szoknyám, a harisnyákat kell pótolni, ami így is olcsóbb mint a nadrágok voltak. Hanar kinyúltak, kimosódtak, átlag árfekvésű 6-10 ezer közöttiekre gondolok. A szoknyáim több évesek, így ezzel spóroltam. Nyáron is hordható, de megvannak a 10 éves nyári ruháim is. Meg a több éves pólóim. Táska sem kell, bőr mind, megfelelő ápolás mellett a bőr élettartama 100 évre rúghat, szóval azt már nem érem meg :D

Kajából szeretem a természetes alapanyagokat, sok gyümölcs zöldség ami valljuk be kva drága... A húsok pláne. Sokszor úgy megyek h nézem az akciót és így tervezek egy kaját mondjuk. A mosószert öblítőt én csinálom, kb 4-5x olcsóbb így. Szeretem a minimalizmust, mindig szemeztem vele, most kezdek átállni. Csak azt nem szeretem ha másokat akaratuk ellenére rá akarják kényszríteni a kedves vezetőink..

Úgyhogy én azt mondom lehetne több ez a 177, főleg ilyen árak mellett. Ma a kasszánál azon gondolkodtam, lehet le kéne szokni az evésről IS.. 🤪 szegyelljék magukat ezek az undorító férgek hogy nem sül le a po fájukról a bőr, a milliársos sikkasztásaikkal és vagyonukkal. Nem baj, majd a cimbik a pokolban kavarnak rajtuk egyet az üstön, nehogy odakozmáljanak!!!!

2023. máj. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
100%
Nekem olyan nyomorult életem van hogy fontolóra vettem az öngyilkosságot is.
2023. szept. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Mondjuk el kell belőle tartania egyedül 2 vagy több gyereket, úgy.
2023. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Igen, most még könnyű, hogy pici a gyerekem, ha nagyobb lesz még többe fog kerülni
2023. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Garantált bérminimumból Budapesten albérletben nem lehet megélni.
2023. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!