Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munkahelyet választanátok?

Melyik munkahelyet választanátok?

Figyelt kérdés

1: jelenlegi munkahelyem, tudom a feladatokat, változatos, szabad vagyok munkaidőben, céges autó, céges telefon, laptop, HO is volt már, helyben van a munkahely, sima beosztotti munkakör.

2: irodai munka napi bejárással, hasonló terület de sok az új dolog, túlóra is előfordul, középvezetői beosztás, 40 km-re kellene járni.


A fizetés a 2. helyen 30 ezer forinttal több, illetve még tanulok munka mellett.


2023. febr. 24. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt, bár nyilván nem mindegy, miben más a két munkakör, valamint az se, hogy a +/- 30.000 Ft-ot minimálbéres fizu mellett kell elképzelni, vagy nettó másfélmilliósnál.
2023. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Én nem váltanék 30 ezerért...
2023. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Már a 40 km-es ingázás többet elvinne, mint a 30 ezer.

És gondolom középvezető szinten az a 30 ezer max 7-8%-os eltérést jelentene, ami lópikula.


Én nemrég egy olyan melót utasítottam vissza, ahol 33%-kal több lett volna a fizu, csak azért, mert jóval nagyobb lett volna a munkaterhelés.

2023. febr. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
30 ezer elég gyenge. Csak akkor éri meg ha ez lehetőséget ad arra, hogy feljebb lépjél és jóval jobban keress később
2023. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
30 ezret simán elvinné a jegy/bérlet vagy a tankolás.
2023. febr. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ott 30 ezerrel kapsz többet középvezetőként (amit a bejárás elvisz), mint a mostani helyen sima beosztottként, akkor nem érdemes váltani..

A mostani helyeden ezek szerint ha becsúszik egy előléptetés, jóval többet kapsz majd mint az új helyen kapnál.

2023. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

30 ezer az valóban nem sok. Viszont az is kérdés, hogy a hosszú távú karrierépítésben ez segítene- e. Ezt viszont addig nem tudod, amíg el nem vállalod. Volt már nekem olyan munkahelyem, ahol mindent megígértek, aztán nem lett belőle semmi, lehetetlen volt felfelé lépni a ranglétrán.

Azért a 40 km ingázás elég sok, pláne a mostani benzinárakkal. Bejárást fizetik?

Plusz azért azt is vedd figyelembe, hogyha napi 80 km-t beleteszel a saját autódba elég hamar le fog amortizálódni, és azt nem fizeti ki neked senki.

Szóval összességében én azt hiszem nem váltanék. Közelebb nincs valami jobb meló?

2023. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A 2. helyen a tömegközlekedést 100%-ban fizetik, az üzemanyagot 30 forint/km.

Fejlődni és előrelépni lehet, multi, most bővülnek és nagyon elhúzták a mézesmadzagot interjún.

2023. febr. 24. 14:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem te már eldöntötted. Nem minden a pénz.

Ahogy érzed, ha tetszik a feladat, és bele vagy fásulva az előzőbe, akkor vállald el.

2023. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
30 forint/km-ből max elektromos kocsit lehet kihozni, szóval marad a tömegközlekedés. De még ha fizetik is, akkor is 40km az alsó hangon egy óra tömegközlekedéssel, tehát oda-vissza két óra. 30 ezer plusz pénzért ez olyan mintha 700 ft-ot kapnál az ingázásra óránként. Hát nem épp a megéri kategória szerintem.
2023. febr. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!