Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Girlll3 kérdése:

Mit tennétek ebben a helyzetben? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Állítólag sokan mennek el tőlünk,s emiatt szeretnék, ha a munkarendünk változna. Kérdezés nélkül a főnököm írt is erről kérelmet a nevemben.... Holott nem akartam és nem is tudtam róla, hogy ez lesz, magyarul nem adja át az infót rendesen és annyira se tisztel, hogy elmondja mi a helyzet és még hozzá hazudik is, hogy ő már pedig mondta ezt. Tetejébe nagyon úgy fest a dolog, hogy pluszban még két munkakört kellene betöltenem... Vagy betöltenünk. Nekem ugyan fel lett ajánlva, hogy osztályon belül menjek át máshova, pont oda, ahol majd be kell segítenünk és ehhez tegyek le vizsgát, de arról is kiderült, hogy azt is mindenkinek le kellene tennie, hogy bármikor be tudjon segíteni az ott megmaradt embereknek. Tehát végülis kötelező. Mire megy ki az egész? Én már osztályon belül próbáltam helyezkedni, hogy jobban keressek, s úgymond fejlődjek, de elutasítottak, amit még el is fogadtam. Annak ellenére is, hogy előtte palira vettek. Motivációs levelet írattak velem, s állították, hogy van esélyem az adott posztra,igaz csak végzettségem alapján, amiről azt mondta a távozó kolléga, hogy egy viszonylag egyszerű pozícióról van szó, csak fogalmazni kell jól. Nyilván joghoz is kell érteni, de nem annyira, hogy ne tudnám ellátni a feladatot. Most, hogy úgymond elutasították a jelentkezésem, s felajánlották azt, hogy osztályon belül menjek át és vizsgázzak le, abból meg én nem kérek, most a vezénylésemhez nyúlnak hozzá. Hozzá kell tennem, hogy én már házon belül felmértem a terepet, hogy esetleg válthassak, hiszen a közvetlen kis főnökömnek elég érdekes a stílusa, s emiatt gondoltam utánajárok, hogy hova lehetne átmenni vagy hol, melyik osztályon van esetleg másik pozíció, ahol többet fizetnek egy kicsivel és jobban ember számba vesznek. Nyilván ezt a vezetőség tudja,hogy máshol is próbálkoztam, s gondoltam, hogy emiatt kezdtek ki. S talán a vezénylésemhez is emiatt akarnak hozzányúlni, hogy megunjam és magam menjek el. Teszem hozzá egyre többen panaszkodnak, hogy itt még egy minimális emelés sem volt, egyszerűen kiegészítették a béreket a garantált bérminimumra azoknál, akiknek nem érte el a fizetése ezt az összeget, másoknak meg... nem emeltek semmit se, gondolom egy-két csókost leszámítva. Gondolom, ha váltanék, akkor is ugyanez lenne a helyzet házon belül... A dolgozó teljes semmibe vétele....S egyre inkább úgy gondolom mindenhol ez van, nem csak itt.

2023. márc. 1. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
60%

Üdv: Putriországban


Puszi: Viktor


Hagyd el az orszagot, ameddig teheted.

2023. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!