Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Mit tennétek abban a helyzetben, amikor azt éreznétek, hogy hiába kapálóztok a gyári munka ellen, mégis csak az elutasítások jönnek?

Figyelt kérdés

Önéletrajz esetén már speciálisat csinálok, az adott álláshirdetésre vonatkozva. Ha kell, motivációs levelet írok, betartva a helyesírást, nem pongyolán fogalmazva és olyan érveket próbálok felsorakoztatni, amik valóban jók az állás szempontjából. Azonban jelenleg úgy fest a helyzet, hogy hiába kapálózok, semmit nem érek vele. Hiába küzdök, mégis lehet, 2 hónap múlva egy gyárban fogok kikötni, a soron.

Pedig próbálom ezt a jövőt elkerülni, mert nehezen viselem el a monotonitást, az egy helyben állást és az ilyesfajta, betanított munka számomra megkeseríti a mindennapjaimat, elmegy az életkedvem miatta.


2020. dec. 7. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány cv-t küldtél szét?


Mikor nekem nem volt munkám, a neten rákeresve kigyűjtöttem az összes adott profilú céget, és mind a 200-nak elküldtem. Nyilván nem egy címsorban, hanem külön-külön, hogy ne látsszon. Ez mindig bejött, mondjuk az én munkám eleve otthonról végzős.

2020. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Beadnámmég több helyre, de a gyári munka sem okozna gondot, ha nincs más. Igazából volt egy életszakaszom, amikor nagyon nehezen talaltam munkát, vállaltam volna gyári munkat is, de oda sok ezren jelentkeztek, ezért esélytelen volt.
2020. dec. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azt kell mondani, hogy beadNÁM, hanem ADD BE több helyre. Csak hát nem jó az időzítés, év végén és év elején nincsenek felvételek. Megvártad az üres időszakot.
2020. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mihez értesz, mi a szakterületed. Én IT-ben 5 helyre beadtam, mind az öt helyen volt interjú, kettőnél nem válaszoltak a 2. kör után, harmadiknál elutasítottak, negyediknél sokallták a bérigényt, ötödik helyre felvettek.
2020. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem jön össze a váltás akkor inkább robotolnék a határ mellől a szomszédba 1400 euróért mint itthon 200-ért. Legalább akkor legyen megfizetve.
2020. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!