Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki régóta...

Van itt olyan aki régóta munkanélküli?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20%
Konkrétan az ember után dobják a nettó 400-500 ezer Ft -s gyári melokat
2023. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a régóta? Nekem 9 hónap volt, amíg egy normális állást találtam.
2023. márc. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

"Konkrétan az ember után dobják a nettó 400-500 ezer Ft -s gyári melokat"


Jó lesz az 200-250e-nek is, Budapesten. Nem véletlenül csak keresnek, de nem találnak.

2023. márc. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 18 hónap
2023. márc. 2. 17:02
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Aki ennyi idő alatt nem talál munkát, az nem akar dolgozni.
2023. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Van egy haverom, aki 6 éve munkanélküli, pedig dolgozhatna, elvégre Budapesten él... A 6 év alatt elküldtem neki legalább 20 munkalehetőséget a környezetében és gondosan kiválogattam, olyan melót amit szerintem bárki szívesen csinálna, ha dolgozni szeretne. A jelentkezésig mindig eljutott, de amikor behívták sosem ment el állásinterjúra.

Nincs semmi betegsége, egyszerűen a gép előtt éli az életét, én tényleg mindent megpróbáltam segíteni neki, de egyszerűen nem akar kitörni a családi körülményei közül.


A lényeg, hogy ha nagyon akarsz dolgozni, akkor bárhol találsz magadnak munkát amennyiben nincs büntetett előéleted. Ha megkeresed a 250.000Ft nettót heti 8 óra viszonylag laza munkával, azzal pár évig el lehet lenni, ha spórolsz, vagy jobb melót akarsz megcsinálsz egy targoncás vizsgát, esetleg összespórolsz egy C-s jogosítványra. Nettó 350.000Ft-ot így már meglehet keresni, ami manapság a bruttó medián átlag bér feletti fizetés.


Ne itt próbáld hitegetni magad, hogy olyan válaszolóra vársz aki majd leírja hogy 10 évig munkanélküli volt vagy feketén dolgozott hobbiszinten.

Aki ilyet csinál és családos ember, az remélem mielőbb ráeszmél mit csinál rosszul.

2023. márc. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

3


Már a miskolci Boschban is többet keresnek ennél. Pedig itt híresen szarul fizetnek.

2023. márc. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
#3 A híresen "gyengén fizető" Suzukiban is 300 felett lehet keresni (Új dolgozó is simán megkap ennyit) + még szállást is adnak, ha nem tudsz hol lakni (Igaz, úgy tudom, hogy azt csak egy évig adják ingyen, de annyi "ingyen élés" alatt viszont meg lehet spórolni egy albérletre valót
2023. márc. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 NTBS ***** válasza:
31%
A mai világban elég sok helyen lehet dolgozni. A bérezés más kérdés. De az alacsony bér több mint a semmi.
2023. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%

Páran le vannak pontozva itt, de igazuk van. Aki manapság kb két hónapnál többet munkanélküli, az nem akar dolgozni.

Miért mondom ezt? Más hozzáállással keresel munkát egyedülállóként, otthon élve. Persze, válogass és keress egy jó helyet. Megteheted.

És más ha pl van egy gyereked és etetni kell. Akkor egyből gyorsabban fog menni az a munkakeresés. :)

2023. márc. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!