Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik régóta munkanélküliek,...

Akik régóta munkanélküliek, nem depressziósak?

Figyelt kérdés
Én több, mint egy éve keresek munkát a diplomámmal, de semmi. Már teljesen belefáradtam..

2012. júl. 1. 15:15
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, nekem is elegem van, pedig még csak 1 hónapja keresek... :S
2012. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is 1 éve... Nem vagyok depressziós, de szar érzés látni, hogy mások hol tartanak és én hol tartok. Se munka, se párkapcsolat... De minden jó és szép. Nem igaz?:D
2012. júl. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

"Én több, mint egy éve keresek munkát a diplomámmal de semmi"


alap vagy közép szinten beszélsz németül vagy angolul ?


gondolom igen !


miért nem próbálkozol külföldön munkát találni.


ha tudnák németül vagy angolul kicsit is társalgási szinten,már itt sem lennék !!!!


de szerintem te ilyen izé vagy... hogy is mondjam minimum fél milliós fizetésre vágysz egyből mert neked diplomád van.


lenne melód csak azt meg nem vállalod el, mert te egy diplomás vagy... és nem fogsz havi 80-90 ezerért dolgozni...


100% hogy így van!

2012. júl. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem várok félmilliós fizetésre, 80 ezerért is elvállalnám, ha lenne munka, de nincs.
2012. aug. 22. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!