Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyváltás +30 ezer...

Munkahelyváltás +30 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam egy ajánlatot egy multicégtől, ahová pályáztam, viszont az alapbérem csak nettó 30 ezer forinttal lenne több, mint a jelenlegi fizetésem. Bár béren kívüli juttatásokból valamivel több lenne, plusz kapnék céges telefont/laptopot is, amik jelenleg nincsenek.


Nem igazán tudom mitévő legyek, a mostani kisebb, családiasabb munkakörnyezethez képest éles váltás lenne, illetve egy más szakterületről is van szó egyébként, amiben még nem vagyok túl jártam sem.


Persze nyilván annak is volt oka, hogy álláshirdetésekre jelentkeztem, a mostani helyemen nem vagyok sokmindennel megelégedve, fizuemelés nincs kilátásban, elég hangulatember a főnököm is, meg hát ugye nem eg nagy és ismert cég.


Ti hogyan döntenétek?



2023. márc. 20. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
én 10%-kal többért csak akkor váltanék, ha a mostani helyem nagyon gáz lenne. inkább keresnék tovább, hátha máshol adnak 20%-kal többet.
2023. márc. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mindenképp válts!
2023. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Habár a több fizetés is fontos szempont, én elsősorban azt nézném, hogy szakmailag melyik lenne a jobb döntés, melyik helyen tudnál többet fejlődni vagy melyik lenne hasznosabb az általad elképzelt karrierútban.


Szerintem megérheti a váltás, de elsősorban nem (csak) a pénz miatt.

2023. márc. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!