Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miskolci Bosch kezdő mérnök...

Miskolci Bosch kezdő mérnök fizetés?

Figyelt kérdés
Mennyit keres egy kezdő mérnök a miskolci boschban?
2023. márc. 24. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Amennyit kialkud magának.
2023. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Mégis milyen mérnök, milyen területen? Olyan általános és megválaszolhatatlan a kérdésed mint ha azt kérdezted volna hogy egy egészségügyis mennyit keres egy kórházban... Ugyanúgy ahogy egy orvos kezdőfizetése magasabb egy ápolótól egy DevOps mérnök fizuja is magasabb egy gépészmérnökétől.
2023. márc. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
Lepontozóbrigád látom ide is elért. De, oké. Ha azt mondom, én keresek 800 ezret, de neked az 500-at sem adják meg, nem tudod kialkudni, akkor az miben segített? Gondolod, hogy majd egy év múlva te is megkapsz ennyit? Azt senki nem garantálja... Jön egy válság, csökkennek a fizetések, lehet soha nem éred el az én fizetésemet cégváltás nélkül. Éppen ezért rühellem ezeket a kérdéseket, mert tényleg semmi, de semmi értelmük nincsen. Tessék odamenni és bértárgyaláson elmondani az igényeket!
2023. márc. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

3


A Boschnál bérsávok vannak (meg gondolom minden multinál), tehát nem fordulhat elő hogy ekkora különbségek legyen 2 azonos pozíciójú munkavállaló között.


Azt viszont tényleg tudni kéne, hogy milyen mérnök.

2023. márc. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*különbség legyen
2023. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
600-650 bruttó gépészmérnöknek meg kell legyen.
2023. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Gépészmérnök
2023. márc. 24. 17:32
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem voltam még sosem állásinterjún, nem tudom, hogy megy ez a bértárgyalás. Gondolom majd megkérdezik, hogy mi az elvárásom. De ha túl sokat mondok, akkor gondolom nem engem választanak, ha túl keveset akkor meg én járok rosszul, nem?
2023. márc. 24. 17:42
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

8


Nem feltétlenül. Ha túl sokat mondasz, akkor le is alkudhatják, ha túl keveset, ami már kiesik a bérsávukból, akkor pedig megajánlják a bérsáv alját.

2023. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
De kérdezni azért tudsz, nem? Nem harapják le a nyelvedet! Megmondod mennyit gondolsz és megkérdezed ők hogyan gondolják ezt.
2023. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!