Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldi animátor munkalehetős...

Külföldi animátor munkalehetőséget tudtok?

Figyelt kérdés

Pont a COVID alatti időszakban jártam az egyetemet, most fogok diplomázni, ezért a suli nem szervezett nekünk ilyet a korlátozások miatt, de nagyon szeretnék menni.

Animátorkodtam már és jó a kommunikációs és a szervezőképességem is.

Az érdekelne, hogy tudtok-e MEGBÍZHATÓ, nem lenyúlós helyet? Mármint így értve, hogy nem durva mínuszban jövök ki, hanem az ottani keresetből lehet fedezni a kint létet. Első sorban Európa érdekelne, nem Amerika.

A válaszokat előre is köszönöm!



2023. márc. 27. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Itt a gyakorin tuti sok allasajanlatot fogsz kapni. Ja, nem.


1. Pakold fel magad a LinkedInre, IMBd-re, meg meg vagy husz masik hasonlo oldalra.

2. Keszits egy profi portfoliot

3. Nyugodj bele, hogy sok ember dolgozik otthonrol animacioval kapcsolatos munkakorokben (ergo lehetnel pl. a Netflix vagy a Paramount+ alkalmazottja is, nem kellene Amerikaba koltoznod emiatt)

4. A magyar "ugynokseg"-eket akkor is keruld el, ha azt igerik, hogy fel vagy veve es egy ora mulva mar kezdhetsz is dolgozni.

2023. márc. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szerintem félreértetted a kérdést. Keress rá az animátor definíciójára. Nem a rajzfilmek tervezésével foglalkozó szakemberekre gondoltam.

17-18 éves emberek is szoktak pl táborokban animátor munkát betölteni, és hozzam hasonló egyetemisták válaszát várom, akik hasonló programban részt vettek, vagy legalább tisztában vannak a szó jelentésével. Touche.

2023. márc. 27. 23:41
 3/3 anonim ***** válasza:

#2

Bocsanat, en ebbol indultam ki, en igy ismerem a szot. Touche.


An animator produces multiple images called frames, which when sequenced together create an illusion of movement - this is known as animation. The images can be made up of digital or hand-drawn pictures, models or puppets. Animators tend to work in 2D, 3D model-making, stop-frame or computer-generated animation.


De az Oxford Dictionary szerint is, az animator is a person who makes animated films. Touche!


Valoban hibas vagyok abban, hogy mindig elfelejtem, hogy a magyaroknal az angol szavak mast jelentenek, mint ami a "hivatalos" definicio. Touche :(

2023. márc. 28. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!