Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már olyan munkahelyetek,...

Volt már olyan munkahelyetek, ahol tűrhetetlen volt valamilyen körülmény ? Esetleg kolléga, aki idegileg kicsinált ? Milyen munkakör volt ez, mikor váltottatok, most hol dolgoztok ?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kis főnököm hisztijei miatt füstölt a szekunder szégyen izmom másfél éven keresztül naponta többször, de mivel ő volt a tulaj, és egyébként jól fizetett, toltam tovább a szekeremet. Az egyik hisztije akkora volt, hogy kirúgott a francba azzal a lendülettel. Általában így megy ez nála, ha nem csókolsz be meleg fosig. Korrektül kifizetett határidőn bőven belül az utolsó fillérig, ilyenekre nagyon ügyel :) Sose fogom megérteni, erre még diagnózis sincs.
2023. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Vagyonőr.


Nem a kollégával volt gond, de mondjuk lett klíma a bódéba 15 év után, amikor elvitt a mentő tavaly augusztusba egyig hétvégén a zárt telephelyről ami full viakolorral volt kirakva.

Persze ez is a megbízó pénzén, a vagyonőrcégnek egy tolla nem volt, kivéve amit a hátamból húzkodott...í


Azért jöttem el végül, mert két évig nem emelt bért, és ebből 20 havi járulékot sem fizettek be, a legújabb "találmány" meg a boritékos bérfizetés lett volna, illetve új munkaszerződés, persze valójában a munkában semmi sem változott volna. Ja és persze emeltek volna száz forintot óránként a béren, abból ami után nem fizettek be járulékot vagy mert boritékba adták volna..


Öt év után mondtam, köszi de hagyjuk!

A fizetett szabadságról az ünnepnapi dupla pénzről ígyis lemondtam, de többet nem leszek ilyen hülye az is fix!

2023. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Gépkezelőként kezdtem egy gyárban, a csákóhoz akihez oda raktak, hogy tanítson be, közölte, hogy ő biztos nem fog megtanítani semmire. Beszólogatott, ha valamit “elbasztam” ment a savazás.


1 hétig “bírtam” utolsó nap 10 órakor leléptem a francba.

2023. márc. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, írjatok még.

Utolsó, azóta sikerült jobb helyet találnod ?

2023. márc. 29. 21:42
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Nagyjából minden munkahelyem ilyen volt. Egyszerűen zavartak a kollégák és a főnökök. Amióta magamnak dolgozom ez nincs.
2023. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy irodában kezdtem el dolgozni szaktudást igénylő munkát. A közvetlen főnök csak kussban ült az interjún, 2 felsőbb vezetővel beszélgettem végig, végül fel is vettek. A munkakezdéskor jött a feketeleves. A közvetlen főnök egy korlátolt, keményfejű barom volt. A kapott gépem nem működött és egyből engem cseszett le. Ez tovább folytatódott minden egyes technikai hibánál, amiért a régi, nem karbantartott rendszerük volt a felelős. Kinevezett nekem egy embert, aki segít betanulni, erről csak őt felejtette el tájékoztatni, a dolgozó segíteni pedig nem akart. A munkamennyiség pedig olyan volt, hogy a 3 hetes ott tartózkodásom alatt is már túlóráznom kellett (én hülye). Aztán a 3. héten mondtam, hogy elmegyek. Ez már régebben volt, így azóta sikerült egy új, jó helyet találnom. Mivel semelyik munkahelyemen nem volt rám panasz, sőt mindenhol eddig dicséretet kaptam, ezért nem könyveltem el kudarcnak ezt a 3 hetet, látszott, hogy egy szemétdomb a hely.
2023. márc. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok


Igen sikerült :)

2023. márc. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
1-1 ilyen kolléga vagy kisvezető mindenhol akad. Akkor van baj, ha sem a felettese, sem a HR nem reagál a jelzésekre, vagy még fenyeget is érte.
2023. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5# Hogy bírod a havi adót kitermelni?

Vagy nálad nem ötvenezernél több havonta?


Régóta agyalok ezen én is újra...

Már kétszer belebuktam sajnos az elmúlt 15 évben..

2023. ápr. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Gyárak Col**last. es Rozi.
2023. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!