Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogorvosként mennyit kerestek?

Fogorvosként mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

Írjátok le azt is esetleg, hogy hány éve dolgoztok és hogy magán/állami keretek között teszitek-e mindezt.


Köszönöm szépen előre is!:)


2023. ápr. 18. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
15%
Semennyit. Nem vagyok fogorvos.
2023. ápr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Magán, havi 8 és 20ezer € között.


Ez a teljes bevétel, ebből még lejön a rezsi, anyagköltség, alkalmazottak bére, fogtechnika stb


A 8e az kb heti 2 laza nap, a 20ezerhez jól fizető nagymunkák kellenek, az viszont hajtós, heti 4-5 nap 8-10 óra ebédszünet nélkül.

2023. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%
fogorvost furcsa meghatarozni, elegge elut a rendes orvosoktol. a szakmai anyag is joval kevesebb, elrontott munka eseten pedig foghuzas. ez olyan br 700-800 ha megvan itthon
2023. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez tényleg sokmindentől függ, szerintem egy köztéri fogorvos nem kereshet olyan kiemelkedően jól(magánhoz képest). A magánorvos viszont tényleg elég változó, pl barátnőmnek 65-ért csináltak egy gyökérkezelést, ebbe a konzultáció is benne volt, míg mindössze 30-at fizettem ugyanazért a kezelésért. És az enyém is profi munkát végzett.
2023. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!