Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nem igazán szeretem a jelenleg...

Krómgyűrű kérdése:

Nem igazán szeretem a jelenlegi munkahelyem. Mire váltsak? Kétségbeesett vagyok.

Figyelt kérdés

Jelenleg irodai munkát végzek, heti 40 órában, Budapesten immár 2,5 éve.


Azonban egyre több stressz ér, gyakran iszok is munka után, azonban szakmámat tekintve nem sok helyre tudok elhelyezkedni (logisztikával foglalkozom).


Nem tudom, hogy meddig fogom még bírni.


A bér nagyjából átlagosnak mondható, viszont sokat utazok fel vidékről a munka miatt.


Sok helyen olvasom, hogy csináld azt amit szeretsz.

Szeretek motorokat, autókat bütykölni és a kerttel, földdel foglalkozni.


Azonban szinte semmilyen OKJ-s vagy egyéb tanfolyamot nem találok, ami a fentiekkel megegyező lenne.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. ápr. 23. 19:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
7 újra. Bárhol is van a munka- és lakhelyed, biztos lehetsz benne, hogy Budapest nem csak annyiból áll. Vannak annál 100x jobb és rosszabb, zsúfoltabb és nyugisabb, szürkébb és zöldebb részei is... még a pesti oldalon is el tudok képzelni olyan helyet ahol nyugiban futhatsz, a túlparton meg ott egy komplett hegység erre a célra plusz a parkok tömkelege. Valami biztosan nem stimmel, ha ezekbe kapaszkodsz ("Pest", "tanfolyam"), de tényleg érdemesebb ennél nyitottabb szemmel járni, mélyrehatóbban analizálni 1-1 problémát. Na de nem fárasztalak ezekkel tovább :)
2023. ápr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!