Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő volt mire az...

Mennyi idő volt mire az euronicsból vissza jeleztek, hogy műkődöt nálatok az egész az elejétől fogva?

Figyelt kérdés
Hívtak, elmentem egy beszélgetésre. Azt mondták máshol fogják eldönteni, hogy felvesznek-e és nem ők. Ha felvesznek, azt majd email-ben fogom látni, és akkor be kell menni, egy rendes interjúra a főnökkel beszélni, na igen erre várok. Azt mondták hónap végéig szerintük jelentkeznek. Mármint Április végéig. Nézem az emailt és ennyi. Nem írtak semmit, pedig akkor is jelentkeznek, ha nem vettek fel. Az oldalon folyamatban van még mindig a jelentkezés.
2023. máj. 2. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Tessék…?
2023. máj. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krwkco ***** válasza:

Az álláskeresés ilyen.

Az interjúztatók hiába igérték meg, hogy mikor kapsz e-mailt a következő lépcsőre, ha erről valaki más dönt. Amikor annak a főnöknek lesz ideje és kedve a kérdéssel foglalkozni.

És emiatt az sem tud erre biztos választ adni, aki esetleg kért már munkát az Euronics valamelyik részlegének a HR-jénél.

Egyébként április vége óta még csak egy munkanap telt el. Ilyen esetekben nagyjából egy hét késésnél kezdődik az, hogy "nem szóltak vissza időben".

2023. máj. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De már nem most voltam, hát nem is tudom pontosan mikor. Mindjárt megnézem kb mikor voltam. Április 20 körül szerintem.
2023. máj. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!