Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi pénzt...

ProteinFüggő kérdése:

Szerintetek mennyi pénzt kérjek gazolásért?

Figyelt kérdés
2,5 óra aktív munka volt, se cigi szünet, se telefonálás közte, se egy pici pihenő, nem szeretek pihenőket tartani ha valamit elkezdteg igy nagyon tömör volt a munka. Egy gazdag családról van szó szegeden. Mivel alkalmi munka így nyilván többet lehet elkérni. Édesapám azt mondta kérjek el egy tizest, gondoltam kikérem mások véleményét is. Ezen kívűl még 2 másik helyre megyek ami szintén az övéké, az ennél hosszabb lessz. Gondolom minél hosszabb a meló annál kevesebbet kérjek arányban. Ti nektek mi a véleményetek?

2023. máj. 4. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%
? Akkor azt gyomírtózni kellene...
2023. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ, kitől? 80 000 Ft-ból él, vagy az órabére ennyi?

Az árajánlat a munka előtt van különben.

2023. máj. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8 ezer ft-al értek egyet. Ha akarja odaadja a tízest.... Neked is jó gondolom ha többször hív,és bár megdolgoztál érte,ez se "rossz pénz".
2023. máj. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
#12-es ha elolvasod amit írtam abból kiderűl
2023. máj. 5. 22:27
 15/16 anonim ***** válasza:
74%

Ugy hivtak tobb helyre hogy azt se tudjak mennyiert melozol?

10et kerjel

2023. máj. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Végül mennyit kértél? Sokallták?
2023. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!