Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen IT képzést érdemes...

Milyen IT képzést érdemes elvégezni, ami nem főiskola?

Figyelt kérdés

Közgazdász diplomával rendelkezem, jelenleg 29 éves vagyok.

Gondolkodom valamilyen IT képzésen, pl back end vagy front end fejlesztő. Amennyire látom ebben a szektorban már 2 év tapasztalattal többet lehet keresni, mint közgazdász diplomával 4 év után. Néztem a Greenfox hirdetését, illetve találtam még pár hasonló képzést. Van ezeknek bármi értelme, el lehet vele helyezkedni, vagy csak sok pénzért lesz egy papírom amivel tapasztalat nélkül nem vesznek fel sehova?


2023. máj. 5. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
ISTQB vizsgát
2023. máj. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogyha érdekel a szakma, kezdj bele magad, számtalan youtube videó tanít, ingyen. Hogyha hónapok múlva is érdekel és szívesen szánod rá a szabadidőd, próbálkozz evosoftnál. Rendszeresen indítanak ingyenes képzést (amennyiben elvégzed) és munkahelyet is biztosítanak.
2023. máj. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!