Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hi! 2010 óta tanítok először...

Hi! 2010 óta tanítok először tesit utána föcit is. Utóbbi évben nevelőtanárkodtam. Tele lett a tököm azzal hogy más gyerekeit nevelgessem, sok-sok indulatot lenyelve diáktól kollégától.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Most odáig jutottam hogy a foglalkozásügyi orvos mentális problémám miatt nem tett alkalmassá munkavállalásra. 3 hónapja táppénzen vgyok, alkalmi munkákat vállalok,-ból élek. Mit tegyek?tanácstalan vgyok??!!!

2023. máj. 6. 20:28
 1/4 Fsms ***** válasza:
92%
Menj el személyi edzőnek.
2023. máj. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Nekem is pont az jutott eszembe, mint az elsőnek!


Tesi tanárként evidens a személyi edzés, ha már a gyerekekkel a tköd tele van. És szerintem anyagilag is jobban járnál..

2023. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Testnevelo tanarkent szamlazhat mint szemelyi edzo? Nem hiszem. Nem ugyan az a ketto, fogalmak kavarodnak.

Esetleg ha egy edzoterem foglalkoztat mint alkalmazott, mukodhet. Kozben megcsinalsz egy sportedzo vagy sportoktato kepzest, utana lehetsz szemelyi edzo.

Ha a sportoktatot ugy csinalod, hogy testepites-fitness sportoktato, azzal mar szamlazhatsz mint testepito edzo. De meg akkor sem vagy szemelyi edzo.

2023. máj. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

3-as: de tuti van átfedés és már eleve könnyebb elvégeznie bármilyen személyi edző stb képzést, mint egy utcáról beesőnek.


Én is mindenképpen azt ajánlom, hogy ez irányban lépjen tovább.

2023. máj. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!