Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök van olyan...

Villamosmérnök van olyan hülye hogy 3 műszakba menjen?

Figyelt kérdés

Ez a cég 3 műszakba keres dolgozót, és ott van hogy előny ha villamosmérnök.


Komolyan én nem értem egy cég hogy gondolhatja hogy aki ennyit tanult az majd elmegy 3 műszakba mint a melósok?


[link]



2023. máj. 10. 18:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem villamosmérnök vagyok hanem programtervező informatikus a végzettségem ami szintén kőkemény matek és programozás volt.


Mégis van az a pénz amiért vállalok éjszakai műszakot, ugyanis üzemeltetés területen dolgozom egész pontosan Cloud Engineer pozícióban. Egyszerűen annyira jól fizet hogy délután 6-tól reggel 6-ig ülök Home Officeban a gépem előtt gyakorlatilag semmit nem csinálva, csak az a lényeg ha hajnal 3-kor lehal a rendszer akkor maximum fél órán belül gép elé kell ülnöm és megcsinálni, hogy biztosítva legyen az üzletmenet folytonosság és ne legyen kiesés a rendszer működésében. Megsúgom hogy az esetek nagyrészében semmi dolgom, gyakorlatilag a saját gépemen szoktam játszani és időnként rápillantani a rendszerre hogy minden működik-e, viszont a pótlékok miatt másfélszeresét keresem az egyébként sem alacsony Cloud Engineer fizunak.


Szóval a kérdésre válaszolva: igen, határozottan még lehet jobban is jár az ember a 3 műszakkal végzettségtől függetlenül

2023. máj. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
Magyarországon sajnos egyre több a hülye, és még sokkal több lesz!
2023. máj. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

11


Oszt az asszonyt meg addig a kutya nyalogatja amíg te a géped előtt játszadozol mi?


Nekem nem tudnák megfizetni!


Mi van azzal a hatalmas tudással amit az egyetemen szereztél?


Csak játszadozára futja belőle, vagy valójában csak végig szivattak a nagy semmire?

2023. máj. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
42%
Az nem embernek való, de a 12 órázásban vannak lehetőségek. Legtöbbet váltóműszakban dolgoztam, és imádtam, persze azzal, hogy éjszakára menet készítettem vacsorát, nyelvet tanultam, majd (kivéve éve 30-40 alkalmat) éjféltől fél hatig aludtam. Egyébként 55 éves kor felett már így is gyilkos volt. :D Effektív dolgozós 3 műszakba menjen, akinek grizzly volt az édesanyja. Legkésőbb hatvan évesen a füredi szívkórházban úgyis rájön az alany, minek az ellenértéke volt a műszakpótlék. :D
2023. máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Én gyakkornoként dolgoztam telekommunikációs cégnél.Ufye itt a hálózatfelügyeleten volt a hangsúly.A hálózati hibák pl.áramszünet,behatolás stb. riasztások mindig jönnek.Szval nem volt ritka pl. hogy egész hétvégén ügyeletben voltak a mérnök kollégák.Persze cserébe meg is fizetik.Szval igen,sokszor előfordul az esti és a hétvégi műszak is,cserébe van home office és ilyenek,meg rendes bér,illetve este viszonylag nyugodtság van szerencsére
2023. máj. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
Azt fizetik meg aki hétvégén ki se jön a jakuzziból, mert megengedheti magának!
2023. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ez lényegében egy technikusi pozició, de igen van olyan ismerősöm aki Pécsen dolgozok az erőműben, ott is van, hogy éjszaka bent van :D
2023. máj. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

14 pontosan.


Magyarország a munka országa, halálba is dolgozhatod magad ha akarod, de sose kapsz érte havi 3 milliót mint amit egyesek megszavaztak maguknak...

2023. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18 hát, ha még tudnád, hogy nagyon lenézlek ostoba megjegyzésed miatt...
2023. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Lenézhetsz, de le se szrom :)
2023. jún. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!