Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért rúgnak ki, ha folyamatos...

Miért rúgnak ki, ha folyamatosan visszahívnak dolgozni?

Figyelt kérdés

Munkaerő kölcsönző cégen keresztül eleinte alkalmi bejelentéssel dolgoztam heteket a kölcsönvevő cégnél, majd aláírtam, hogy főállásba megyek oda dolgozni a munkaerő kölcsönző cégen keresztül, mert megszerettem azt a munkát és munkahelyet. Viszont 3 nap próbaidő után kirúgtak a kölcsönvevő cég részéröl. Azóta rendszeresen abuzálnak, hogy menjek vissza alkalmi bejelentéssel dolgozni.


Főállásba azóta is keres a munkaerő kölcsönző cég és közvetlenül a kölcsönvevő cég is munkavállalókat, több pozícióba.


Egy hipermarketről van szó, Budapest agglomerációjában, szóval munka az van. Árufeltöltő, csemegepultos és pénztáros pozícióban is van munkatapasztalatom, minimálbérért is hajlandó lennék ott dolgozni (a fizetés garantált bérminimum), mégse kellettem nekik főállásba, csak alkalmi bejelentéssel. Mi lehet az oka annak, hogy főállásba nem, csak alkalmi bejelentéssel kellek nekik?


Azért nem akarom őket megkérdezni, mert amúgy se fognak rá válaszolni. Azért itt teszem föl a kérdésemet, mert hátha van itt tapasztaltabb ember.



2023. máj. 23. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!