Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy telt az első hónapotok a...

Hogy telt az első hónapotok a jelenlegi munkahelyeteken?

Figyelt kérdés
Mennyire volt macerás a kezdés illetve a beilleszkedés?
2023. máj. 30. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nemrég váltottam, lassan 2 hétnél járok, eddig jó, a betanítást nagyon lassan és ütemezve csinálják, de nekem ez tökéletes. (jobb mintha első nap mélyvízbe vágnának)


Ismerkedni sokat még nem tudtam. (heti 1 iroda van csak)

2023. máj. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennek már pár éve, de nagyon jól, a projektbe érdemlegesen beszállás feleannyi időbe telt mint remélték, és nagyon jó szakemberekből álló csapatok része lettem. (külföldi cég, homeofficeból)
2023. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Betanulással. Semennyire nem volt nehéz. Nem kell mindent 3x elmondani, tudok önállóan is dolgozni.
2023. máj. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 NTBS ***** válasza:
100%
Eleinte nagyon nehéz.
2023. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem én illeszkedtem be hanem a többiek illeszkedtek hozzám mert én egy nagyon karizmatikus személyiség vagyok óriási intelligenciával és impozáns megjelenéssel megáldva. Egyszerűen beragyogtam az egész csapat életét ahogy megérkeztem mert jóval átlagon felüli tehetséggel megáldott és kigyúrt személy vagyok. Pedig még csak gyakornoki helyemet töltöm de már főnökként tisztelnek akárcsak az egyetemen úgy hívnak a professzorok hogy kolléga mert óriási kutató vagyok.
2023. máj. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
unalmasan
2023. máj. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Második nap bent hagytak egyedül az új területen a mely vízben, de sztem feltaláltam magam. Habar rokon területen dolgoztam, így gondolom ezért is merték megcsinálni.
2023. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Betanulással, ismerkedéssel
2023. máj. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy három hétig vártam a jogosultságokra, addig kb csak ismerkedtem a projekttel, kollegákkal.
2023. máj. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Akkor te még jól jártál, én vagy másfél hónapig :D


Kérdező: Semennyire. Mindenki tök jó arc (irodai munka).

2023. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!