Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön (Ausztriában) mi...

Külföldön (Ausztriában) mi kell ahhoz, hogy szellemi munkát végezhessek?

Figyelt kérdés
2023. jún. 4. 16:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
szellemi képességek
2023. jún. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a kérdés alapján inkább hagyjad a fenébe :D
2023. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való az.
2023. jún. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Rajtad már csak a reinkarnáció segíthet
2023. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
négyes, a piócás ember már nem?
2023. jún. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az eddigi mérlegem alapján a B2-C1 fokú némettudás nem elég. Interjúkra se hívtak be. Már nem vagyok fiatal. Évtizedekig Magyarországon irodában, ügyintézőként dolgoztam. Diplomám nincs, és igazi, ütőképes, pénzre váltható végzettségem vagy képességem sem (mérnök, könyvelő stb.), eddig ezek hiányát nem éreztem. Ha vannak még észrevételek, amiket tudnék hasznosítani, köszönöm. :)
2023. jún. 5. 16:26
 7/20 anonim ***** válasza:
Mit tudsz felmutatni a helyiekkel szemben? Miért alkalmaznának téged egy osztrák helyett?
2023. jún. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Most úgy látom, hogy semmit. Most úgy látom, hogy a jó némettudás nem elég, ezzel is csak fizikai munkára leszek elég. Ezt nem gondoltam volna. Csalódott vagyok. A friss élmény, és a saját butaságom miatt is. Ha mégis lenne valakinek egy ötlete, vagy bármilyen érdemi hozzászólása, szívesen fogadom.
2023. jún. 5. 16:52
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát versenyképes végzettség nélkül nem tudom mit vártál. Ott is csak kisegítő meg betanított munkák vannak így, maximum jobb pénzért.
2023. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

"Diplomám nincs, és igazi, ütőképes, pénzre váltható végzettségem vagy képességem sem (mérnök, könyvelő stb.), eddig ezek hiányát nem éreztem"


Ezek hiányát nem érezted MAGYARORSZÁGON. Ausztriában nyilván labdába sem rúghatsz piacképes végzettség és képesség nélkül, kb a B2-C1 német nyelvtudásoddal, végzettség nélkül egy osztrák hajléktalantól is rosszabbak az esélyeid, mert azok legalább perfektül beszélnek németül.

2023. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!