Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez borravaló volt, amit...

Ez borravaló volt, amit megtarthattam volna?

Figyelt kérdés
Egy kis pénzváltóban dolgozom 4 hete, ez az első munkahelyem. Ma bejött egy srác 5 ezer euróval, és nem akarta beváltani, csak megkért, hogy szkenneljem le, hogy nem hamis-e. Gyorsan ellenőriztem, majd megkérdezte, hogy mivel tartozik és azt mondtam, hogy semmivel. Erre adott ezer forintot, megköszönte, majd elment. Később azt a pénzt odaadtam a főnöknek és neki is ugyanígy elmeséltem a sztorit, de nem mondott rá semmit.

2023. jún. 6. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Megtarthattad volna.
2023. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
klasszikus hamis ezres trukk.. tele van a net vele, index cikket tessek elolvasni
2023. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Előző, írsz légyszi egy linket? Érdekel a trükk.
2023. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én semmi ilyet nem találtam az indexen.
2023. jún. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

"Később azt a pénzt odaadtam a főnöknek és neki is ugyanígy elmeséltem a sztorit, de nem mondott rá semmi"


Nyilván nem mondott rá semmit csak gondolta magában, hogy ez mekkora barom.

2023. jún. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Milyen hamis ezres trükk? Ha nem akarta beváltani az Eurót, csak odaadott neki egy ezrest, akkor azon neki hol az üzlet?
2023. jún. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj kerdezo, en tuti nem adtam volna oda a fonokomnek, neki ahhoz nincs koze. Nyugodtan eltehetted volna, hiszen azt csak ugy azert adta, mert megtetted amire kert. Borravalo volt 😊

A fonokodtol sem volt szep, hogy nem mondta, hogy tedd el...

En odaadtam volna Neked, vagyis vissza.

2023. jún. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem barom a kérdező. Ott ahol nincs megbeszélve, hogy eltehető a borravaló, ott nem tehetik el. Főleg, hogyha kamerán nézik miért kockáztassa az állását egy ezresért. A főnök jó nagy szemét volt maradjuk annyiban.
2023. jún. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!