Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A multicégeknél még mindig...

A multicégeknél még mindig tabu a tetoválás?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 11:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Mi az, hogy még mindig? Én sosem tapasztaltam, hogy az lett volna.
2023. jún. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azt hittem, szinte általános felfogás, hogy van ahol nem engedik dress code címszó alatt.
2023. jún. 9. 11:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Általában véve nagyon durva bárki külsejére bármilyen megjegyzést tenni multinál, ebbe beletartozik a tetkó. Így néz ki - így néz ki. Ez alapján nem fognak diszkriminálni, max. a customer frontenden (értékesítő stb.).
2023. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Egyetértek, hogy nem külső hanem tudás alapján kell(ene) toborozni, de én így hallottam, lehet rosszul, vagy csak azoknál, akik ügyfelekkel találkoznak.
2023. jún. 9. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
36%
Az biztos, hogy 15 éves multis karrierem során alig találkoztam 1-2 tetovált sráccal, azok is inkább a média vonalon nyomultak mint kamerás stb. A menedzserek között 0 emberrel találkoztam. Piercingessel se.
2023. jún. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Egy biztos, a kerdezo multi cegek kozeleben se jart, vagy lehet hogy a sarki kisbolti elado poziciot hiszi annak...
2023. jún. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Végzős egyetemista vagyok és nem látható helyen van, egy multinál akarok elhelyezkedni, ezért kérdezem...


Bunkóság ismeretlenül lecseszni...

2023. jún. 9. 12:25
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Semmi gond nem lesz belőle, nem vetkőztetnek le.
2023. jún. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Senkit nem érdekel, nálunk gyakran van olyan meeting, hogy az öltönyös tag együtt ül a pólós tetkóssal. :D
2023. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%

#3

kimondani nem fogják persze, hogy emiatt, de nem fognak felvenni egy agyontetováltat, főleg nem frontendre, ahogy itt írja valaki.

ha már multi nekem pl a Mekiben is hányhatnékom van ha olyan szolgál ki akinek agyon van tetoválva a keze, kézfeje, olyan érzést kelt mintha koszos kézzel rakná a kaját

2023. jún. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!