Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Informatikában milyen felsőfok...

Informatikában milyen felsőfokú vagy egyetemi végzettség nélküli képesítésekkel lehet elhelyezkedni az isqtb, microsoft, vagy a sisco tanúsítványok hiányában? Hol érdemes állást keresni ezügyben?

Figyelt kérdés
Én csak simán értek hozzá az átlagnál kicsivel jobban, de még kb húsz év van nyugdíjig.

2023. jún. 9. 11:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Egyetlen papírom egy középszintű érettségi tanúsítvány még tizenkét évvel ezelőttről, fene se tudja már minek csináltam meg.
2023. jún. 9. 11:41
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Nekem például semmim nincs, csak egy érettségim.
2023. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Na, és hol vagy ezzel alkalmazottként munkavállaló?

Ki vett fel dolgozni?

2023. jún. 9. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Apró, közepes, és óriási multi cégnél is dolgoztam már.
2023. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Férfiként vagy nőként? (én férfi vagyok)

Ország melyik felében, és hol találtad a hirdetést?


Lehet az a gond, hogy öreg vagyok?

2023. jún. 9. 12:05
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Ja nekem is csak erettsegim volt amikor elkezdtem dolgozni, istqb-t kesobb tettem le... Tesztelokent sok helyen semmit se varnak el, csak hogy ne legyel teljesen hulye...
2023. jún. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Az biztos nem baj h oreg vagy, de ha nincs allas kiirva biharbasznadba akkor ott hiaba keresel it melot... Oda kell menni ahol az allast kiirjak ...
2023. jún. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lilluci27 ***** válasza:
85%
És mihez "ertesz"?
2023. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Azt azért megnézem melyik cég vesz fel 0 tapasztalattal úgy hogy diplomád sincsen. Az egyetlen kiút ebből a releváns projektmunka, hiszen mást nem tudsz felmutatni, már mindenhova minimum 1-3 év tapasztalatot kérnek, amire meg nem kell semmi tapasztalata oda meg 10000-ren jelentkeznek. Definiáld már azt, hogy pontosan mihet értesz valamint angol mennyire megy?
2023. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!