Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Más munkahelyen is tapasztaljá...

Más munkahelyen is tapasztaljátok az elvándorlást?

Figyelt kérdés

Hatvani raktárban dolgozok (nem magyar cég, azt tegyük hozzá), és azt tapasztalom hogy sokan számolnak le, legtöbbjük mennek ki külföldre (amit rohadtul megértek)...de már a főnökök ,irodisták is beállnak dolgozók helyére létszámhiány miatt.

Álláshirdetésben meg nincs meghirdetve a nyitott pozíciók , mire várnak? Arra hogy jöjjenek dzsungelharcosok (fülöpszigetiek,vietnámiak) magyarok helyett ?

Nálatok hasonló a helyzet?


2023. jún. 14. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sajat tapasztalatom sz, hogy jó fizetés emelést sok esetben munkahely valtással lehet elerni. Mèrnök vagyok én eddig 2 de max 3 évente váltottam vagy váltani tervezek. Másik, hogy egy ingatlan Budapesten annyi amiből már mondjuk lehet spanyol országban vagy hasonló helyeken is lakást venni és ilyen elven jopar ismerősöm tervez költözni
2023. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Aki tud menekül ebből lezülesztett pöcéből.
2023. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, inkább szereznek be dzsungelharcosokat, mint a magyaroknak emelnének bért. Vagy csak simán tojnak arra hogy az irodistának meg kisfőnöknek is be kell állni (amíg van olyan marha aki beáll) amíg a munka el van végezve.
2023. jún. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%
Én most speciel nem tapasztalom, sőt egyre több a magyar jelentkező ide, persze főleg olyanok akik a külföldi munkára alkalmatlanok, mert sem piacképes szakmájuk, sem nyelvtudásuk.
2023. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az engem is érdekelne, mire várnak, meg tudod kérdezni tőlük?
2023. jún. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigiek válaszát.

#5 Nem merem, mert engem is elküldenének akkor! :(

2023. jún. 15. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!