Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban most hogyan lehet...

Londonban most hogyan lehet munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Próbáltam utána járni, de nem találtam egészen egyértelmű információt. 24 éves magyar állampolgár vagyok. Kint szeretnék munkát vállalni és 1-2 éven belül mennék ott egyetemre is. (egy diplomám már van, de szeretnék mégegyet.)

2023. jún. 18. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honosíttod a diplomádat, keresel állást és ha van állásod, akkor kaphatsz letelepedési engedélyt. Hiányszakmákban jó esélyed van, de mondjuk egy kommunikáció diplomával nem sok.
2023. jún. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Francia Grafika diplomám van, de nem feltétlen ebben a szakmában szeretnék elhelyezkedni. Munkatapasztalatom van színházban és multinál HR-en is. De szívesen megyek akár recepciózni vagy bármi ilyesmire
2023. jún. 18. 12:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Brexit óta nem igazán lehet recepciósnak meg ilyesminek menni, mert a cégeknek kötelező a helyi munkavállalót előnyben részesíteni és csak akkor vehetnek fel mást, ha nem találnak senkit. Amire van kereslet jelenleg, az az egészségügy, szociális szféra, oktatás, IT.

És ahogy írtam, csak akkor tudsz menni, ha már van állásod, amire megkapod a vízumot. Az egyszerűbb, szaktudást nem igénylő munkákra milliók vannak helyben is, nem fognak külföldről hozatni embert.

2023. jún. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Létezik a diákvízum amit nem olyan szigorú megkapni. Nem vagyok diák, de ismerek valakit aki nem rég jött ki és mondta diák egyetemen, ezért engedték ki. Avval munkát is vállalhatsz
2023. jún. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!