Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Medior PHP fejlesztő pozícióba...

Medior PHP fejlesztő pozícióba, 3 év tapasztalattal, Budapesten, mennyi lehet a reális bruttó bérigény?

Figyelt kérdés
Nagyon változó számokat lehet találni a neten, nehezen tudok így eligazodni mennyi is lehet a valós értékem. Láttam 1,2 milliót is, ami szerintem kicsit sok, láttam 700kt is ami keveslek, nem tudom hova lehetne a kettő közé reálisan belőni egy jó fizetést bruttóban. Hayst néztem, ott a junior fizetés pl szerintem irreálisan magas, de a medior is elég magasnak tűnik. 950k minimum fizetés medior szinten?

2023. jún. 21. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

800k 520 nettó, 900k 580

Amúgy meg nem nagy fizu, 1500 euro nettó az utóbbi

2023. jún. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem mindegy a cégméret sem. Egy multi jobban fizet míg egy kis fos cég egyértelműen szarabbul. Egyébként a PHP programozás nem tartozik a legjobban fizető IT területek közé, plusz hiring freeze van elég sok helyen így most nem dobálják a milliós béreket.


Bruttó 900k-val már elégedett lennék a helyedben.

2023. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első sorban multi érdekelne
2023. jún. 21. 15:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Juniorok is kapnak 900-at. Miért lenne sok mediornak 950?
2023. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Br 1m környéke már jó szerintem
2023. aug. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!