Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni a PHP-t, úgy hogy eltudjak menni junior PHP fejlesztő diákmunkára?

Figyelt kérdés
Elég sok szabadidőm van, és szeretnék webfejlesztést tanulni. Ha önállóan tanulnám, kb mennyi idő lenne, amíg eljutnék egy olyan szintre, hogy eltudjak menni junior fejlesztő pozícióban dolgozni? :D

2015. márc. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
És ki az a hülye, aki ilyenre egy nulla tapasztalattal és tudással rendelkező gyereket vesz fel?
2015. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg sok időt ráfordítasz és ügyes vagy, akkor kb. másfél év. Viszont jó lenne, ha részt vennél valamilyen projekt munkában (pl. opensource fejlesztésben), hogy tudd milyen másokkal dolgozni.
2015. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem:

kellene referencia!

php-hoz szerintem, hogy alkalmazzanak, 2 év alatt eljuthatsz oda, hogy már elkezdted érteni az oop-t

sitebuilderhez talán elég 1 év + nagyon jó vagy több jó referencia oldal (css3 - html5 és kicsi js(jquery))


de php-hoz is kell ugye a többi is, csak nem annyira profin, hogy pl paralaxot tudj, meg minden trükkös cuccot


én webfejlesztő diákmunkában sosem láttam alacsony elvárást, mindig oop, ilyen framework olyan fw, anuglarjs,... míg sima munkára sokszor látni alacsonyabb elvárásokat is.


de ez csak az én véleményem

2015. márc. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Két év. Ennyit szoktak elvárni minimum.
2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!