Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jogsit szerezni és a jelenlegi...

Jogsit szerezni és a jelenlegi munkahelyen maradni, akkor is ha hétvégén is van munka, vagy munka mellett IT képzés, majd munkahelyváltás, majd jogsi és lehetőleg csak 5 munkanap? Tanácsra/javaslatra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
Jelenleg 350-400 ezret kapok havonta, 170+ óráért, esetleges hétvégi munkanapok, vidékről bejárás (1ó vonat csak oda), 3 műszak 8,5 órába.

2023. júl. 3. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Jogsi + Maradni + 6 munkanap
IT képzés + Váltani + 5 munkanap + Jogsi
14 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a mostani munkahelyen egészségkáros környezetnek vagyok kitéve
2023. júl. 3. 19:51
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
egyértelműen a 2.
2023. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
IT képzés alatt ha nem az egyetemet érted (mérnökinfó vagy proginfó) hanem valami milliós gyorstalpalót / bootcampet / csodakurzust akkor felejtsd el mert sosem fognak alkalmazni.
2023. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, 1-es, tartsd meg a melód, haladj fokozatosan, maximum akkor válts ha konkrét, jól fizető ajánlatot kapsz és addig ne adj ki pénzt semmilyen "képzésért". Nekem nem is a 170 órával meg a hétvégékkel hanem a kevés pénzzel, méginkább ezzel a 3-mal egyszerre lenne bajom. Vannak melók ahol kifejezetten jól megfizetik a túlórázást, és/vagy lecsúsztatható a szombat/vasárnap.
2023. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!